عمومی

دومین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری

این جلسه به ریاست قاضی بابایی در شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

نماینده دادستان در اولین جلسه دادگاه ، کیفرخواست متهمان این پرونده را قرائت کرد.

در آغاز جلسه ، قاضی جلسه علنی را اعلام كرد و گفت: “قبل از محاكمه ، باید مواردی راجع به اخطار بگویم.”

وی ادامه داد: دادگاه به عنوان یک قانون ، تنها نهاد است که اتهامات متهمان را به طور کامل بررسی می کند و پس از استماع و دفاع از متهمان و بررسی دلایل ، دربار دادگاه تصمیم می گیرد. بنابراین ، دیگران باید از هرگونه تعصب خودداری کنند.

قاضی بابایی افزود: برگزاری جلسات دادگاه و سوالات نباید مبنای تسویه حساب افراد و گروهها باشد و جریانها باید از انتقال خبرهای دروغین و سرزنش دیگران به نمایندگی از متهمین در این پرونده خودداری کنند.

وی تصریح کرد: می خواهم به همه کسانی که در دادگاه صحبت می کنند ، از جمله نماینده دادستان ، مظنونان ، متهمان و وکلای دادگاه یادآوری کنم ، فقط در چارچوب کیفرخواست و سؤالات دادگاه اظهار نظر کنند.

قاضی یادآور شد: پرونده صوتی و تصویری هریک از متهمان این پرونده که در خارج از کشور هستند ، تأثیر مثبتی دارد و امیدواریم که وی و دیگران از سخنان خود استفاده کنند و با حضور در جلسه رسیدگی و دفاع از اتهامات ، حقایق را کشف کنند. روشن شود. ” به این دادگاه کمک کنید

وی تأکید کرد: همانطور که اخیراً سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد ، قضات و همکاران اداری آنها افراد سالم ، متدین و عادل هستند و عموم مردم در تلاش هستند تا با تخلفات مقابله کنند.

قاضی بابای سپس از متهم اکبر تابای طبری خواست که بایستد و پس از توضیح اتهامات علیه وی ، از وی خواست که ابتدا دفاع خود را به دلایل Clak ارائه دهد.

متهم طبری گفت: “با وجود تلاش های سالانه ، آنها نمی توانند کمترین عذرخواهی و دستبندهایی را برای متهم کردن زن مربوط به شغل و موقعیت من ارائه دهند. من 20 سال صادقانه به دادگستری خدمت کردم.

متهم طبری ادامه داد: واضح است كه این جعل ها و تهمت ها كه بیشتر آنها تحت تحقیقات و زندانی بوده اند ، مربوط به ده یا 15 سال گذشته بوده است.

وی گفت: تاکنون هیچ یک از اتهامات را قبول نمی کنم و آقایانی که به عنوان متهم ذکر شده اند ، بیشتر اتهامات هیچ ارتباطی با من ندارند.

متهم طبری گفت: “طبق قانون ، مانند سایر شهروندان ، من حق مالکیت املاک را دارم.”

وی همچنین درباره اتهامات مربوط به سرزمین های Clack گفت: “من اتهامات مربوط به Clack را هم قبول نمی کنم ، وکیل من دفاع من را ادامه خواهد داد.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا