عمومی

جوانان در اداره امور کشور مشارکت داده شوند/ شهدا ظرفیتی معنوی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، حجت الاسلام محمدحسن رستمیان ، در خطبه های نماز جمعه جمعه دوم مرداد 1400 در دامغان ، میزبان نمازخانه این شهر ، گفته می شود که قرآن کریم می گوید نگه دارید طناب الهی ، بنابراین شما اشتباه نمی کنید و بنابراین یکی از نمونه ها و فرزندان بی گناه خود ، او تاکید کرد: روستا نقطه وحدت برای همه ما است.

وی با بیان اینکه اگر در خانه خود بنشینیم و گناه نکنیم مهم نیست که شخص در عرصه عمل تقوا را رعایت کند ، افزود: تقوا با فضیلت ترین عمل است و این فضیلت را باید همیشه به خاطر سپرد.

جمعه من دامگان را دارم ، اظهار می دارد که جوانان باید در تمام صحنه های انقلاب حضور داشته باشند و در صورت لزوم برای حضور ، با روحیه جهادی و نیروی جوانی ، تاکید کرد: اگر دامگان می خواهد تحت سلطه قرار گیرد ، جوانان باید به این امر نگاه کنند ، بنابراین او نیز باید استفاده از توانایی جوانان برای مدیریت موارد

رستمیان با بیان اینکه یکی از ویژگی ها و امتیازات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این است که نقش مهمی در ورود مردم به عرصه های سیاسی ، اجتماعی و مذهبی ایفا می کند ، اظهار داشت: حضور مردم در صحنه ها یکی از ویژگی های قابل توجه است. انقلاب اسلامی “

روز جمعه ، امام دامغان با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد دامگان در سفر خود در سال 85 گفت: از طرف دیگر باید گفت دامغان توانایی های خوبی دارد که بزرگترین مزیت آن فداکاری است. از 600 شهید در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در یک بعد فرهنگی.

رستمیان با بیان اینکه شهدا امتیاز بزرگی برای ملت و نظام هستند و در قرآن کریم از شهدا به عنوان انسان زنده یاد و تفسیر شده است ، گفت: شهدا برای ما یک توانایی هستند و کلید حل بسیاری از مشکلات را دارند.

وی به سخنان تاریخی و ارزشمند رهبری انقلاب در سفر خود به دامگان در سال 1985 اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب دامگان به عنوان مردمی مومن ؛ متقاعد؛ آنها صبر را در میادین انقلاب آموختند.

به گزارش آنلاین ، این اولین خطبه های نماز جمعه رستمیان به عنوان امام جمعه جدید دامگان است. اوایل هفته گذشته ، وی به جای حسینیان به امام جمعه دامغان منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا