استانی

شرکت آریان فولاد اکسیژن مورد نیاز واحدهای درمانی استان قزوین را تامین می کند

به گزارش آژانس مجله زنده خبری از قزوین ؛ حمید وطندوست ، مدیر تضمین کیفیت و روابط عمومی شرکت نورد آرین فولاد ، با اشاره به شرایط سخت هموطنان در پنجمین اوج شیوع ویروس کرونا ، به خبرگزاری مجله زنده خبری گفت که وضعیت کشور و مردم امروزه بسیار دشوارتر است. نسبت به دوره های قبل

وی افزود: “بدون شک ، رعایت پروتکل های بهداشتی انسان یکی از بهترین و م strategiesثرترین استراتژی ها برای مبارزه با شیوع ویروس کرون است. آنها با کروناویروس کشنده مقابله می کنند. لازم است همه نقاط کشور با تمام توان و قدرت وارد شوند. ظرفیت در زمینه مسئولیت اجتماعی در مبارزه با ویروس کرونا و کمک به کادر پزشکی.

وطن دوست گفت: ریشه کنی کرونا مستلزم رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری همه بخش ها با یکدیگر است و خوشبختانه در استان با ایجاد این تعامل ، شاهد بسیج امکانات برای حمایت از بیماران مبتلا به کرونا هستیم.

image_2021_8_18-0_13_51_688_pkR

مدیر روابط عمومی شرکت نورد آرین فولاد یادآور شد: مدیریت این شرکت تولیدی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در راستای مسئولیت اجتماعی و داوطلبانه با مردم و کادر پزشکی بوده و از هیچ گونه کمک برای تأمین سلامت شهروندان خودداری نکرده است.

وی گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا ، مدیریت شرکت نورد آرین فولاد از تمام ظرفیت خود برای انجام تعهدات دینی ، ملی ، اخلاقی و اجتماعی و کمک به مسئولان و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی استفاده کرده و آمادگی کامل دارد. . برای سرو “

مدیر تضمین کیفیت شرکت آرین فولاد گفت: در حال حاضر تعداد زیادی از بیماران مبتلا به بیماری عروق ویروس کرونا قلب دچار مشکل و کمبود اکسیژن هستند ، بنابراین با توجه به ظرفیت شرکت آرین فولاد ، از همه امکانات برای تأمین اکسیژن مورد نیاز بیمارستان ها استفاده کردیم. “

وی خاطرنشان کرد: به همه شهروندان اعلام کردیم که در هر قسمتی از استان که بیماران کرونری با مشکل یا کمبود اکسیژن مواجه هستند ، می توانند مستقیماً به شرکت فولاد آرین ، واقع در محور بوئین زهرا در نزدیکی اشتهارد مراجعه کنند. اکسیژن لازم صورت خود را کاملاً آزاد کنید.

وطن دوست اعلام کرده است که اکسیژن شرکت آرین فولاد از کیفیت بالا و خلوص 99٪ برخوردار است و در صورت نیاز مراکز درمانی و بیمارستان ها به اکسیژن آمادگی داریم این نیاز را به سرعت برطرف کنیم.

وی گفت: این شرکت با تجهیزات لازم مانند تریلر و تانک 24 تنی آماده خدمت رسانی به بیماران با تاج است و در حال حاضر روزانه حدود 25 تن تولید اکسیژن از این شرکت در اختیار واحدهای پزشکی تحت پوشش قرار می گیرد. نظارت بر بحران های روستایی “

image_2021_8_17-22_32_4_369_NfN

مدیر داخلی شرکت آرین فولاد یادآور شد: در این شرکت در صورت هماهنگی و تأمین زیرساخت ها آمادگی داریم اکسیژن مورد نیاز بیماران شهرستان بوئین زهرا ، بیماران کرونایی و بیمارستان این شهر را در اختیار بیماران قرار دهیم.

وطن دوست گفت: برای جلوگیری از توقف تولید اکسیژن ، قسمت های مختلف این شرکت در حال کار است و اکسیژن رسانی به بیماران کرونری و بخش های پزشکی تا عادی شدن وضعیت توسط شرکت آرین فولاد ادامه دارد.

وی یادآور شد: در زمان اعلام قرنطینه ملی و تعطیلی کارخانه به دلیل تاج پیک ، حقوق کارکنان به طور کامل و به موقع و تجهیزات و مخازن ذخیره و تبدیل اکسیژن پزشکی در بیمارستانی در استان قزوین پرداخت شد. به

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود در مورد کارهای خیرخواهانه مدیریت شرکت فولاد آرین در دو سال گذشته گفت: “یکی از نیازها در طول تاج ، تهیه قرص برای دانش آموزان نیازمند برای جلوگیری از پیشرفت تحصیلی پایین و ارائه ابزارهای آموزشی هوشمند بود. به “این دانش آموزان تعدادی تبلت آی پد خریداری و به دانش آموزان نیازمند تقسیم کردند.

مدیر داخلی شرکت آرین فولاد گفت: قطعی های مکرر برق در این واحد تولیدی که بیشتر از سایر واحدها بود ، ما را وادار به کار و تولید با کمتر از 20 درصد ظرفیت کرد ، اما در این شرایط سخت ، همیشه سعی کرده ایم کمترین خسارت را وارد کنیم. وارد شدن به چرخه تولید و کارگران شرکت خسارت وارد کنید.

image_2021_8_18-0_14_2_272_k8F

وی افزود: با توجه به پایش اداره سکوت استان ، از اداره برق منطقه ای زنجان خواسته ایم تا خدمات رسانی به شرکت آرین فولاد را ادامه داده و از وقفه در تامین اکسیژن به بخشهای پزشکی و بیماران نیازمند جلوگیری کند. “جلوگیری از وقفه یا به حداقل رساندن میزان گرفتگی.

میهن پرست آزهارا امیدوار بود با همکاری مسئولان برق استان و منطقه در زنجان و کاهش قطعی ها ، روند تولید اکسیژن در شرایط بحرانی کنونی مانند گذشته ادامه یابد و جان بیماران کرواسی به خطر نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا