ورزش و نشاط

معادلات ویژه در خط حمله؛ از غیبت سردار و طارمی تا حضور کریم و زوج جدیدمعادلات ویژه در خط حمله;  از غیبت سردار و طارمی تا حضور کریم و زوج جدید

تیم ملی فوتبال ایران در غیاب شریک هجومی موفق خود مقابل عراق بازی خواهد کرد.


به گزارش بورن؛ هر چند جواب تست تاج سوم کاپیتان مهاجم معروف تیم ملی منفی و شرایط حضور مهدی طارمی در ایران و اضافه شدن آن به اردوی تیم ملی مشروط است، اما انتظار می رود تیم ملی با مهاجمان جدید به تساوی برسد عراق من اجازه میدهم.

تیم ملی ایران در بازی بازی های 2-4-4 گذشته او و حضور سردار آزمون و مهدی طارمی در میادین حضور داشت و حالا پیش بینی می شود با توجه به شرایط فعلی، احتمال تغییر سیستم برای بازی با عراق دور از ذهن باشد. ذهن امکان بازی تیم ملی با شاگردان پتروویچ با سیستم 1-3-2-4 و استفاده از یک مهاجم وجود ندارد که احتمال کریم را بسیار زیاد می کند. انصاری فرد به عنوان تک مهاجم در این دیدار برای حضور در ترکیب تیم ملی و علیرضا جهانبخش پشت سر کریم در فاز هجومی به تک مهاجم ایرانی کمک کند.

اما اگر در دیدار مقابل تیم ملی (با احتساب غیبت نهایی سردار آزمون و طارمی) تغییر سیستماتیکی در ترکیب تیم ملی در نظر گرفته نشود; کریم انصاری فرد شانس اول قرار گرفتن در نوک خط حمله تیم ملی خواهد بود و کاوه رضایی، علی گلی زاده و شهاب زاهدی زوج خط حمله ایران تکمیل خواهند شد.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:

واحد پول ج

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دکمه بازگشت به بالا