عمومی

بودجه ۱۴۰۱ به نفع گروه های آسیب پذیر جامعه است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین محمود عباس زاده اسم من هست بعدازظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان مشگین شهرستان گفت: از هفته آینده و در جلسه علنی مجلس بررسی لایحه 1401 آغاز می شود تا نمایندگان با توجه به شرایط کشور و بدون نگاه به مذاکره و توسعه در خارج از کشور، بودجه عملیاتی و واقعی را بررسی کنند. بینا بخش بزرگی از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را تصویب و حل می کند.

وی با اشاره به مخالفت نمایندگان مجلس با حذف ارز ترجیحی و تخصیص منابع یارانه ای در حمایت از اقشار آسیب پذیر، خاطرنشان کرد: کالاهای اساسی مردم همچنان تحت پوشش ارز ترجیحی دولت و یارانه ها قرار می گیرد که از انحرافات جلوگیری می کند. . واحد پول کردی ترجیح داده می شود.

نماینده مردم مشگین شهرستان در مجلس گفت: نمایندگان استان در تلاش هستند تا منابع ملی را در تبصره ها و ردیف های بودجه ای به استان اختصاص دهند تا پروژه های زیربنایی از جمله توسعه بزرگراه، راه آهن و پروژه های آبی با سرعت بیشتری اجرا شود.

عباس زاده از فرماندار جدید مشکین شهر پرسید؛ اولویت را برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در این شهرستان با حمایت سرمایه گذاران و کارآفرینان و اصل خدمت رسانی قرار دهید تا به دور از حاشیه ها در اولویت فعالیت ها قرار گیرد.

گفت: مردم مشگین این شهرستان به شدت نیازمند مدیرانی دلسوز و خدمات گرا برای انجام پروژه های شهری، روستایی و گردشگری است و شاهد کارنامه درخشانی از دولت سیزدهم هستیم.

دکمه بازگشت به بالا