ورزش و نشاط

شهید مطهری الگویی برای جامعه فرهنگی و دانشگاهی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، همزمان با یادواره روز معلم کرسی تلاوت قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند برگزار شد.


بیشتر بخوانید:

شهید مطهری از پژوهشگران توانا در علوم مختلف است


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی و بیرجند در این مراسم گفت: اساتید و معلمان نقش و سهم ارزنده ای در رشد علمی، فرهنگی و معنوی جامعه دارند.

سید حسن هاشمی با بیان اینکه شهید مطهری الگویی ارزشمند برای جامعه فرهنگی و دانشگاهی است، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با تلاش کارکنان و اساتید در بسیاری از عرصه ها خوش درخشیده است.

وی گام دوم این رویداد ملی را یک رویداد بزرگ برای دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد و در تشریح افزایش جذب دانشجو در مهرماه امسال گفت: این موفقیت به برکت امکانات، فرصت های دانشگاه و برخورد سخاوتمندانه دانشجویان حاصل شد. “

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی تصریح کرد: باید با نصب برگه تحول و تعالی دانشگاه، این روند را تسریع کنیم تا به زودی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی اولین کاندیدای آن باشد.

نظافت و عطرافشانی مزار شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی و برپایی کرسی تلاوت قرآن از دیگر بخش های این مراسم بود.

انتهای پیام/4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا