فرهنگ و هنر

رسانه‌های بیگانه نمی‌گذارند صدای محبوبیت جمهوری اسلامی در جهان شنیده شود

مجله زنده خبری/ چهارمحال و بختیاری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جنگ وقتی ایمان ما قوی است، دشمن هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، امید دنیا به ملت ایران اسلامی است، رسانه‌های بیگانه صدای اسلام را نمی‌دهند. جمهوری در جهان شنیده شود.»

سردار علیرضا تنگسیری 30 خرداد در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم جامعه عشایری کشور با اشاره به اینکه شهدا با خون خود پایه های انقلاب اسلامی را بنا نهادند، گفت: آرامش و امنیت امروز مدیون کشور است. .

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تقدیر از برگزارکنندگان کنگره 11 هزار شهید جامعه عشایری چهارمحال و بختیاری گفت: شهدا در حلقه شما حضور دارند. دعا کنید یاری اسلام و حمایت از ولایت فقیه در وصیت نامه شهدا مورد تاکید باشد.

وی با بیان اینکه در دفاع مقدس شاهد جان باختن عشایر در دفاع از این مرز و بوم در کنار سایر اقوام بودیم، تصریح کرد: زمانی که دشمن به آبادان حمله کرد، عشایر به میدان آمدند و با دست خالی اما شجاعانه در مقابل دشمن بعثی ایستادند.

تنگسری بیان کرد: تا زمانی که ایمان ما قوی است، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند، امید جهانیان مردم ایران اسلامی هستند، رسانه های بیگانه اجازه نمی دهند صدای محبوبیت جمهوری اسلامی در دنیا به گوش برسد.

فرمانده ناوگان سپاه با تاکید بر اینکه شهدا حماسه ای آفریدند که همچنان از آن استفاده می کنیم، خاطرنشان کرد: پس از تسخیر کشتی نفتی ایران در جبل الطارق توسط انگلیسی ها، مقام معظم رهبری فرمودند رزمندگان ایرانی این تجاوز را بی پاسخ نمی گذارند. و خوشبختانه بعد از 24 ساعت یک ناو انگلیسی خراب شد و کشتی را در سواحل کشورهای عربی از نیروهای ایرانی گرفتیم.

وی با بیان اینکه ارواح شهدا پاسدار انقلاب اسلامی هستند، تاکید کرد: عزتی که شهدا برای کشور آفریدند رعب و وحشت در دل مستکبران و دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایجاد کرد.

تنگسیری ادامه داد: یک نفتکش ایرانی به تصرف یونان درآمد، اما نیروهای ایرانی با شجاعت دو کشتی را تصرف کردند. این نشانه عزت ایرانی است. نباید از رسانه های خارجی غافل شد. خیلی از مسائل را نمی توان به دلیل مسائل امنیتی بیان کرد، اما اقتدار نظامی جمهوری اسلامی شهرت جهانی دارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن هرگز جمهوری اسلامی را ترک نخواهد کرد، گفت: نباید به دشمن و بیگانگان رحم کرد، اگر با وحدت ولایت مقبول باشیم شکسته می‌شویم. پشت دشمن است.»

وی افزود: ما به شهدای عزیز کشورمان افتخار می کنیم، نباید خیانت عده محدودی را به همه نیروهای خدمتگزار کشور خلاصه کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا