استانی

همدلی اصناف در آرامش بازار؛ ناشی از درک معیشت مردم است

مدیرعامل صمت گیلان: مشارکت صنفی در آرامش بازار;  از درک معیشت مردم می آید

مدیرکل صمت گیلان با حضور در جلسه کمیته نظارت استان گیلان گفت: همدلی اصناف وفادار و فداکار در آرامش بازار؛ از درک معیشت مردم می آید

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری در گیلان؛ تیمور پورحیدری در جلسه هیأت نظارت با توجه به درخواست صنفی و موضوعات روز بازار در جمع نهادهای صنفی مرکز استان گفت: استان گیلان به همت همدلی و همدلی در بسیج اصناف، تعزیرات و اتاق های اصناف برای کمک به اعزام تیم های بازرسی برای تقویت نظارت بر بازار یکی از استان های پیشرو و پیشرو بوده است و این موفقیت جای تشکر و قدردانی دارد.

وی با بیان اینکه برای کاهش تحریکات بازار نیاز به دانش و تجربه اصناف در موضوعات مختلف هنگام تغییر تعرفه ها داریم، گفت: این یکی از مواردی بود که کمیسیون پیشنهاد و با نظر اعضا تصمیم گیری شد.

رئیس کمیسیون مرکزی نظارت بر اصناف گیلان بر لزوم نظارت بیشتر بر وضعیت بازار استان از طریق مدیران اصناف تاکید کرد و گفت: جان مردم. «بپردازید که نیاز به بازدارندگی و پیشگیری است. نظارت و اجرای قانون بسیار مهم است.

پورحیدری از بازرسی روزانه حداقل 720 واحد صنفی، تولیدی و خدماتی در استان خبر داد و توضیح داد: هر روز به دستگاه های صمت شهرستان های مختلف استان موظف شد تیم های بازرسی در حوزه کالاهای پرمصرف و اساسی اعزام شوند. “آنها همچنین گزارش های عمومی به سامانه شکایات 124 هستند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا