استانی

تشکیل کمیته های چندگانه برای عملیاتی شدن جهاد تببین در استان / جهاد تببین بهترین راه مقابله با انحراف افکار است

تشکیل کمیته های متعدد عملیاتی شدن جهاد تببین در استان/ جهاد تببین بهترین راه مقابله با انحراف افکار است

جلسه شورای عمومی فرهنگی استان با دستور کار عملیاتی سازی جهاد تبین و با محوریت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ امین درخشان دبیر شورای فرهنگی عمومی استان در جلسه شورای فرهنگی عمومی استان که با دستور کار اجرای طرح جهاد تبین و با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برگزار شد. یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشته و هفته دولت را تبریک می گویم.

مدیرکل فرهنگ و رهبری اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان نقش و جایگاه مهم جهاد برای تبیین در برابر تحریف دشمن، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری در بیانات خود فرمودند، از زمان بحث جهاد برای روشنگری نقطه مقابل تحریف جبهه است، این نفاق است و در واقع جادوی نهی و تحریف، جهاد تبیین است و این یک نیاز جدی در شرایط کنونی است.

درخشان با تاکید بر اینکه غفلت از جهاد تبیینی به دشمن فرصت می دهد، گفت: با توجه به جدی بودن موضوع، کاستی هایی در جهاد تبیینی وجود داشت و لازم است با برش استانی به این موضوع توجه ویژه شود.

درخشان بیان می کند: جهاد تبیین از آنجایی که مقابله عملیاتی با جریان رسانه ای دشمن است، نیازمند توجه ولایت و عملیاتی شدن جهاد تبیین در استان است.

وی درباره نقش نهادها در جهاد توضیح داد و گفت: لازم است نهادها نمونه هایی از حیطه عملکرد و مأموریت های خود ارائه و در قالب برنامه های خبری، نشست ها و وبینارهای مختلف به مردم منعکس کنند.

وی افزود: دولت هفته را بهترین فرصت برای تحقق تبیین جهاد در ابعاد سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و عمرانی و ارائه دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول عمر پربرکت این مقدس می داند. سیستم.”

دبیر شورای فرهنگ عمومی استان تاکید کرد: اگر دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را در قالب های مختلف تبیین جهاد به صورت صحیح، جامع و هدفمند بیان کنیم، جبهه دشمن و نفاق نمی تواند ادعای فرصتی برای تحریف کند. و به هر طریقی بی اعتمادی ایجاد کند.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای دادن و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا