فرهنگ و هنر

«احضار» به سری چهارم رسید

کمپانی نیولاین مشغول پیش تولید قسمت چهارم از سری فیلم های ترسناک «احضار» است.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مجله زنده خبری؛ «جانسون مک گلدریک» فیلمنامه «احضار ۴» را برعهده دارد و «جیمز وان» و «پیتر سافران» نیز تهیه کنندگی دنباله جدید این فیلم ترسناک و همچنین سه قسمت قبلی را بر عهده دارند.

«جانسون مک گلدریک» پیش از این فیلمنامه «احضار ۲» و «احضار: شیطان مرا ساخت» را نوشته بود، دومین فیلمی که رتبه اول باکس آفیس سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص داد و فروش این مجموعه فیلم از مرز دو میلیارد دلار گذشت. در سراسر جهان.

فیلم‌های احضار بر اساس پرونده‌های واقعی زندگی محققین ماوراء الطبیعه، اد وارن و لورین وارن، ساخته شده‌اند، اگرچه پرونده دقیقی که الهام‌بخش قسمت جدید است، مخفی نگه داشته می‌شود.

پاتریک ویلسون و ورا فارمیگا در سه فیلم قبلی و همچنین اسپین‌آف Annabelle Comes Home در نقش وارن بازی کردند و انتظار می‌رود که در قسمت جدید نقش‌های خود را دوباره ایفا کنند.

اولین قسمت از فیلم های احضار در تابستان 2013 به عنوان یک تاکتیک ضدبرنامه علیه فیلم های سینمایی اصلی منتشر شد. این حرکت کارساز بود، زیرا فیلم در مقابل بودجه 20 میلیون دلاری 320 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد و به یکی از پردرآمدترین فیلم های ترسناک تاریخ تبدیل شد و مجموعه ای از فیلم های برنده را آغاز کرد.

بلافاصله در سال 2014، فیلم “آنابل” به سینما رفت و پس از آن فیلم “احضار 2” در سال 2013، “آنابل: خلقت” (2017)، “راهبه” (2018)، “نفرین لیورونا” ( 2019)، «آنابل به خانه می‌آید» (2019) و «احضار: شیطان من را ساخت» (2021) از این مجموعه فیلم منتشر شدند.

مجموعه فیلم ترسناک «احضار» با بودجه کلی حدود 180 میلیون دلار به فروش جهانی 2.128 میلیارد دلاری در سینماها دست یافت.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای دادن و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا