عمومی

لزوم فعال‌سازی کمیته‌ قضایی و انضباطی هیئت‌های ورزشی در اردبیل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین جلال آفاقی شامگاه چهارشنبه در دیدار با سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به نقش ورزش به عنوان قدرت نرم در عرصه بین المللی اظهار داشت: کارکردهای مختلف ورزش و تأثیرات آن بر اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و فراتر از فعالیت بدنی معمولی، تفریح ​​و سرگرمی، لازم است کمیته قضایی و انتظامی هیئت های ورزشی استان اردبیل فعال شود.

وی افزود: کار این مجموعه برای حفاظت از فعالان این عرصه سرنوشت ساز و خطرناک اعم از ورزشکاران، قهرمانان، مربیان و داوران، تماشاگران، رسانه های ورزشی و مدیران تولیدات ورزشی و فعالان امری ضروری و ضروری است.

معاون عدالت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل تصریح کرد: جذب افراد واجد شرایط در این کمیته ها و معرفی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم باید در دستور کار قرار گیرد.

آفاقی خواستار اتخاذ تدابیر ویژه و افزایش نظارت ها در خصوص پرونده های سرقت از اماکن ورزشی شد و با اشاره به موضوع بی میلی برخی مدیران افزود: در صورت تایید این مشکل، دستگاه قضایی استان به رسالت قانونی خود عمل خواهد کرد. با توجه به هشدارهای قبلی

وی خاطرنشان کرد: لزوم رعایت دقیق مقررات در واگذاری سالن ها و نظارت صحیح و فعالیت های ورزشی بر سالن ها، توجه به ورزش در مناطق محروم و تقویت وابستگی اخلاقی در کنار تربیت بدنی از جمله موارد مورد توجه در این حوزه است.

دکمه بازگشت به بالا