فرهنگ و هنر

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «رحیمی کناری»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان عزیز «رحیمی کناری»

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور بیانیه ای درگذشت ماجد و مومنه «حاجی خانم خیرالنساء نظریان کله باستی» مادر گرامی شهیدان معزز «اصغری، مهدی و علی رحیمی» را تسلیت گفت. کناری».

به گزارش مجله زنده خبری، متن پیام تسلیت دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی به شرح زیر است:
ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می گردیم
خانواده محترم شهیدان گرانقدر رحیمی کناری
سلام
ایمان و ایثار مادران شهدای بزرگواری که فرزندان عزیز خود را در راه اعتلای آرمان ها و ارزش های الهی و اسلامی و انقلابی تقدیم کردند وصف ناپذیر است و از صبر و شکیبایی این عزیزان مؤمن و والا مقام قدردانی نمی شود. زنان.
درگذشت مجد و مومنه «حاجی خانم خیرالنسا نظریان کله باستی» مادر گرامی شهیدان بزرگوار «اصغری، مهدی و علی رحیمی کناری» را به خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم.
بی شک ایمان و اراده واقعی این شهدای بزرگوار ریشه در اعتقادات پاک و پاک پرورش یافته والدین گرامیشان دارد که در این میان نقش این بانوی بزرگوار در راستای تربیت روح جهاد و مقاومت بی بدیل است. مادری والا مقام که به شهادت فرزندان دلبندش افتخار می کرد با ایمان راسخ و استقامت راه این شهدای بزرگ را ادامه داد. البته از دست رفتن این سرمایه های اجتماعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار ناراحت کننده است.
از نظر ادب و ارادت، ایمان و روحیه صبرشان را ارج می نهم و از خداوند متعال برای آن مرحوم غفران و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم. امید است به فضل الهی و فرزندان شهیدشان مشمول رحمت الهی گردند.
سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا