ورزش و نشاط

توبیخ و جریمه کمیته انضباطی برای مدیر و مربی پرسپولیس – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس تهران در چارچوب هفته ششم لیگ برتر برگزار شد. مهران برتری وندمدیر رسانه ای تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل تخلف از اصول منصفانه و قوانین بازی به یک سال محرومیت و 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

عماد مهاجری مربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل تخلف از اصول عادلانه و قوانین بازی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

یزدی مدیرعامل تیم نفت مسجد سلیمان به خاطر رفتار نادرستش قبل از مقامات رسمی و غیررسمی به یک سال انفصال و 100 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل پرتاب بطری آب به سمت کمک داور به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه محکوم شد.

فراز اجاقی ماساژور تیم پرسپولیس به دلیل رفتار بد قبل از داور مسابقه به یک سال محرومیت و 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

افشین پیروانی سرپرست تیم پرسپولیس به دلیل رفتار غیرورزشی توبیخ کتبی دریافت کرد.

باشگاه نفت مسجد سلیمان به دلیل پرتاب بطری و سنگ به سمت داور که باعث توقف بازی شد، به پرداخت 510 میلیون ریال جریمه محکوم شد. این رای معتبر است درخواست خوب.

دیدار تیم های ملوان بندر انزلی و پرسپولیس تهران و توسط محمد اصغری مربی تیم پرسپولیس تهران جرایم مربوط به تخلف در قبل از قاضی وارد عمل شد و منجر به تعلیق او شد. وی به محرومیت مشروط تا پایان فصل جاری و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دکمه بازگشت به بالا