حوادث و رویدادها

رئیس پلیس کشور: فتنه اخیر متفاوت با همه اتفاقات گذشته است

فرمانده فرججار با بیان اینکه می توان با برنامه ریزی و بررسی فرآیندها بهتر از گذشته عمل کرد، گفت: با تهیه ارزیابی اجتماعی و آینده پژوهی و نگاه به نقشه راهبردی آینده باید در این زمینه کار قوی و مناسبی انجام شود.

به گزارش مجله زنده خبری، سردار حسین اشتری در جشنواره تحلیل پژوهشی 1401 دانشگاه علوم حقوقی امین گفت: همه ساله طی مراسمی از پژوهشگران، پژوهشگران و اساتیدی که در این زمینه تلاش می کنند تجلیل می شود. الحمدلله طی اقدامات انجام شده از سال 1353 مجتمع فرجا رشد کرده و ایجاد سازه جدید فراجا در این منطقه پیشرفت محسوب می شود.

وی ادامه داد: فراجه از نظر ساختار و امکانات در وضعیت خوبی قرار دارد و گام های خوبی در این زمینه برداشته شده است، اما باید تلاش شود تا راندمان و سرعت کار در پیشرفت و پیشبرد ماموریت های فرجه افزایش یابد.

اشتری با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: در جنگ ترکیبی که علیه مردم ما در حال شکل گیری است، با وجود اینکه همه دستگاه ها در صحنه تلاش می کنند، گروه فرج از روز اول به طور مستمر در میدان و در خط مقدم پیشگیری و مقابله بوده است. تا الان که حدود سه ماه است متخلفان و طرز فکر حاکم آنجا هستند.

سردار فرجا ادامه داد: ملت ایران از فتنه های ایجاد شده از ابتدای انقلاب اسلامی پیروز بیرون آمده است. البته اغتشاشات اخیر با همه رویدادهای گذشته متفاوت است و از این منظر پلیس باید آمادگی بیشتری نسبت به گذشته داشته باشد، زیرا دشمن در سال 43 در سال های اخیر هرگز متوقف نشد و همواره سعی در ایجاد دسیسه علیه ملت ایران

وی بیان کرد: تامین امنیت کشور و آرامش مردم وظیفه پلیس است، هرچند همه اقوام از صمیم قلب در کنار گروه فرجا هستند و در این امر کمک می کنند، اما مسئولیت اصلی بر عهده پلیس است که باید انجام شود. متناسب با شرایط موجود و استفاده بهینه از علم انجام شود و دانش و تجربه، فناوری های نوین و ظرفیت ها و برنامه ریزی های داخلی و خارجی سازمانی صورت گیرد تا با ایجاد تغییراتی شاهد تحول در این زمینه باشیم.

پلیس در میدان درخشید

اشتری خاطرنشان کرد: قطعاً با برنامه ریزی و بازنگری در فرآیندها می توان بهتر از گذشته عمل کرد، هرچند پلیس مرد به عنوان یک نهاد انقلابی همواره در میدان و صحنه خوب درخشیده و ایستاده است، اما باید از این طریق این کار انجام شود. تهیه ارزیابی اجتماعی و تحقیقات آتی و با در نظر گرفتن برنامه راهبردی آتی باید در این زمینه کار قوی و مرتبطی انجام شود.

بر اساس اعلام سایت پلیس، وی ادامه داد: به هر حال برای رسیدن به تراز انقلاب اسلامی اگرچه کارهایی در حال انجام است اما باید با توجه به شرایط موجود، تهدیدها و برخی ناکارآمدی ها و مشکلاتی که جامعه وجود دارد انجام شود. همیشه با پلیس روبرو است، باید آماده باشد تا مانند گذشته نقش موثر و مهمی ایفا کند. این قابلیت خوبی است که تنها با ایجاد برنامه ریزی، همسویی و نقشه راه دقیق ایجاد می شود. الحمدلله با تزریق نیروهای جوان، موثر و نخبه به مجموعه فرجا انشاالله شاهد بهسازی روز افزون این مجموعه و همچنین تحول آن باشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا