بین المللی

انتصاب اعضای شورای مرکز رشد دانشگاه آزاد دولت‌آباد

با صدور احکامی صورت گرفت؛

مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد از انتصاب اعضای شورای این مرکز رشد خبر داد.

بهداد آرندیان مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دولت‌آباد از انتصاب اعضای شورای مرکز رشد این واحد دانشگاهی خبر داد و اظهار کرد: رسول عباسی مدیرعامل شرکت تکنوپل و امیرحسین غیومیان مدیرعامل شرکت تابان تهویه سپاهان به‌عنوان اعضای شورای مرکز رشد واحد دولت‌آباد منصوب شدند.

وی افزود: به‌منظور ارتباط بیشتر دانشگاه و صنعت و در راستای اجرایی شدن هرچه بهتر طرح پویش اشتغال همزمان با تحصیل دانشجویان و با رایزنی‌های صورت گرفته، مدیران عامل این دو شرکت به‌عنوان اعضای مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد منصوب شدند. حضور این دو شرکت بزرگ منطقه صنعتی دولت‌آباد در شورای مرکز رشد دانشگاه باعث جذب سرمایه‌گذاری و حمایت بیشتر صنعت از ایده‌های فناورانه و خلاق هسته‌های مرکز خواهد شد.

آرندیان با اشاره به طرح پویش تأکید کرد: باید تلاش کنیم که سه ضلع این طرح یعنی دانشگاه، صنعت و دانشجو هر سه از این طرح منفعت ببرند. ورود دانشجویان به رشته‌های فنی و مهندسی کاهش یافته و این امر موجب بروز مشکلاتی در آینده خواهد شد که امید داریم اجرای هرچه بهتر این طرح به جذب دانشجو در این رشته‌ها کمک کند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا