برترینهای کسب و کارسلامت و تندرستی

تجربه استفاده از کاندوم فضایی نی نی سایت

رسیدن به ارگاسم باعث آرامش ، کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود.در برخی از مردان ارگاسم سریع تر از بانوان اتفاق می افتد.که این امر باعث عدم رضایت بانوان در رابطه جنسی می شود.کاندوم فضایی نوعی متفاوت و جدید از انواع کاندوم به شمار می رود.که با طراحی منحصر به فرد به بازار عرضه می شود. با توجه به نتیجه و لذتی که از این مدل کاندوم در رابطه زناشویی به وجود می آید.بسیار ناچیز است.

خارهای موجود در کاندوم های فضایی با سایر مدل ها متفاوت بوده و بیشترین تحریک را در نقاط حساس بانوان به وجود می آورد.در نتیجه ارگاسم سریع تر اتفاق می افتد.این مدل از کاندوم از محبوبیت بالایی در نزد کاربران برخوردار است.و توسط دو برند معروف ایکسدریم و شادو به بازار عرضه می گردد.

یکی از راه های تحریک نقطه جی اسپات در بانوان استفاده از کاندوم های خاردرشت است.نمونه ای جدید و متفاوت از انواع مختلف کاندوم با نام کاندوم فضایی ، وجود دارد.این مدل از کاندوم باعث تحریک بیشتر نقاط حساس بانوان مخصوصا نقطه جی اسپات می گردد.در نتیجه ارگاسم در بانوان سریع تر اتفاق می افتد.این امر باعث رضایت دو طرفه از رابطه جنسی می گردد.چرا که حس قدرت و توانایی در مردان ، را نیز بیشتر کرده و میل جنسی را در آنان افزایش می دهد.کاندوم های فضایی به صورت پک 5 عددی و یا به صورت تکی به فروش می رسند.و قیمت کاندوم فضایی بر این اساس محاسبه می شود.

مزیت های کاندوم فضایی

 • تحریک شدیدتر نقطه جی اسپات و کلیتوریس در بانوان
 • ایجاد تنوع در رابطه جنسی
 • ایجاد حس قدرت و توانایی بیشتر در مردان
 • متفاوت بودن آن با کاندوم های معمولی
 • طراحی و ساختار منحصر به فرد
 • کمک به ارگاسم سریع تر در بانوان

این مدل از کاندوم ها دارای خارهای درشت و برجسته در اطراف و نوک کاندوم بوده و نسبت به سلیقه کاربر در 5 مدل مختلف به بازار می شود.با کاندوم های فضایی رضایت دو طرفه در رابطه جنسی افزایش خواهد یافت.و ارتباطی باکیفیت را شاهد خواهید بود.قیمت کاندوم فضایی در سایت مجموعه کاندوم باز با تخفیف ویژه به مشتریان عرضه می شود.

انواع کاندوم فضایی

در زیر انواع مدل های کاندوم فضایی در دسترس کاربران قرار می گیرد.

کاندوم فضایی اره ماهی ایکسدریم

نمونه ای جدید و متفاوت از کاندوم های فضایی به شمار می رود.که با داشتن خارهایی درشت بر روی کلاهک و بدنه کاندوم ، بیشترین تحریک را در ناحیه کلیتوریس و نقطه جی اسپات بانوان به وجود می آورد.این مدل از کاندوم از محبوبیت بالایی نزد کاربران برخوردار است.و توسط فروشگاه بهداشتی کاندوم باز به سراسر کشور ارسال می گردد.

کاندوم فضایی چرخشی ایکسدریم

نوعی دیگر از کاندوم های فضایی ، است.این مدل از کاندوم فضایی دارای خارهایی در اطراف کاندوم هستند. که به صورت چرخشی در اطرف کاندوم پخش می شوند.

استفاده از کاندوم فضایی چرخشی ایکسدریم با داشتن خارهای برجسته در اطراف کاندوم ، بیشترین تحریک را در نقطه جی بانوان به وجود می اورد.این محصول با استفاده از بهترین لاتکس کشور مالزی طراحی می شود.و باعث افزایش میل جنسی در افراد می گردد.بهترین قیمت کاندوم فضایی را از فروشکاه کاندوم باز دریافت نمایید.

کاندوم فضایی دکمه دار ایکسدریم

انتخاب کاندوم از اهمیت بالایی برخوردار است.و بایستی نسبت به نوع نیاز خرید کاندوم را انجام داد.برخی از بانوان برای رسیدن به اوج لذت جنسی ، نیاز به تحریک بیشتری دارند.بهترین گزینه برای این افراد استفاده از کاندوم های فضایی است.

یکی از پرطرفدارترین مدل های کاندوم فضایی است.که با داشتن دکمه هایی درشت از جنس لاتکس بر روی بدنه کاندوم ، ضمن تحریک نقطه جی اسپات و ناحیه کلیتوریس در بانوان ، باعث لذت بیشتر در رابطه جنسی می شود.بسیاری از بانوان با این مدل از کاندوم ارگاسم را تجربه می کنند.

کاندوم فضایی شمشیری ایکسدریم

برخی از بانوان برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز به تحریک بیشتری دارند.یکی از بهترین ابزار برای تحریک بیشتر بانوان ، استفاده از کاندوم های فضایی است.این مدل از کاندوم ها با تحریک نقاط حساس بانوان باعث ایجاد تجربه ای لذت بخش در رابطه جنسی می شوند.

نمونه ای از این کاندوم هاست.که ضمن تحریک نقاط حساس بانوان باعث افزایش لذت جنسی در افراد می شود.این مدل از کاندوم دارای خارهای درشت از جنس لاتکس نرم بر روی بدنه و کلاهک کاندوم است.بیشترین تخفیف در قیمت کاندوم فضایی را از ما بخواهید.

فروشگاه اینترنتی کاندوم بازار بسته بندی کاملا محرمانه و ارسال فوری به سراسر کشور دارد

کاندوم فضایی طوقی ایکسدریم

استفاده از کاندوم های فضایی در بین کاربران افزایش یافته است.دلیل آن هم وجود خارها و برجستگی های موجود در این مدل از کاندوم هاست.

یکی از محبوب ترین مدل های کاندوم های فضایی در بین افراد است.که ضمن تحریک نقطه جی اسپات در بانوان ، رابطه هیجان انگیزتری را برای مردان به وجود می آورد.این مدل از کاندوم تمامی نواحی حساس واژن را لمس کرده و حداکثر لذت جنسی را برای بانوان به وجود می آورد.

کاندوم فضایی ایکسدریم 5 تایی

به مرور زمان رابطه جنسی در افراد تکراری می شود.و افراد نیاز به تنوع در رابطه جنسی دارند.استفاده از راهکاری مناسب برای پیشگیری از تکراری شدن رابطه است.

این مدل از کاندوم ها نوعی جدید و متفاوت از انواع مختلف کاندوم به شمار می روند.که از خارهای درشت باکیفیت طراحی شده اند.کاندوم های فضایی بیشترین تحریک را در نقطه جی و کلیتوریس در بانوان ایجاد می کنند.در نتیجه ارگاسم در بانوان سریع تر اتفاق می افتد.و رضایت بیشتر در بانوان به وجنمونه ای جدید از کاندوم های خاردرشت محسوب می شوند.که باعث تحریک حداکثری نقاط حساس بانوان می گردند.با استفاده از این مدل کاندوم ها ارگاسم در بانوان سریع تر اتفاق می افتد.هر مدل و نوع از این کاندوم دارای خارهایی درشت از جنس لاتکس دارند.که نقطه جی اسپات و کلیتوریس در بانوان را تحریک می کنند.در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این مدل از کاندوم ها ارائه می گردد.با ما همراه باشید.

برخی از بانوان برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز به تحریک بیشتری دارند.و عمل ارگاسم در آن ها دیرتر از حد معمول اتفاق می افتد.پیشنهادی ویژه و مناسب برای این افراد استفاده از کاندوم فضایی نی نی سایت است.این محصول شامل : 5 مدل کاندوم فضایی دکمه دار ، کاندوم فضایی اره ماهی ، چرخشی ، شمشیری و طوقی است.که به صورت یک پک 5 تایی به سراسر کشور عرضه می شود.

مزایای کاندوم فضایی نی نی سایت

 • لذت مضاعف در رابطه جنسی
 • تحریک بیشتر نقطه جی و کلیتوریس در بانوان
 • کمک به ارگاسم بانوان
 • افزایش اعتماد به نفس در مردان
 • حس تنوع در رابطه جنسی
 • کیفیت بالا و طراحی منحصر به فرد کاندوم

استفاده از پک 5تایی کاندوم فضایی باعث حس بیشتر قدرت و توانایی در مردان می شود.این مدل از کاندوم ها نوعی جدید و متفاوت از انواع کاندوم هستند.که بیشترین تحریک پذیری را در نقاط حساس بانوان به وجود می آورند.دلیل آن هم خارهای درشت تعبیه شده بر روی مدل های مختلف کاندوم های فضایی است.گفتنی است : خار های درشت کاملا نرم بوده و از جنس طراحی شده اند. تا آسیبی به محیط واژن وارد نشود. پیشنهاد می شود : به لینک نیز مراجعه نمایید.

 

نظرات درباره کاندوم فضایی

سوالات کاربران پاسخ سوالات
1- کاندوم فضایی چیست؟ کاندوم های فضایی نوعی از کاندوم های خاردار محسوب می شوند.که دارای خارهای درشت از جنس لاتکس در اطراف کاندوم هستند.و باعث تحریک حداکثری نقاط حساس بانوان می شوند.
2- کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی؟ این که کاندوم خاردار بهتر است یا معمولی بستگی به هدف استفاده شما از کاندوم دارد.برای برخی از افراد که نیاز به تحریک بیشتری دارند.کاندوم های خاردار بهتر است.
3- کاندوم خاردار برای چه کاری استفاده میشود؟ کاندوم های خاردار برای تحریک بیشتر نقطه جی اسپات و ناحیه کلیتوریس در بانوان مورد استفاده قرار می گیرند.
4- آیا کاندوم خاردار درد داره؟ دوست عزیز به دلیل خشکی ناحیه واژن برخی از بانوان بهتر کاندوم های خاردار را با ژل روان روان کننده استفاده کنید.
5- کاندوم تاخیری خاردار چیست؟ کاندوم های تاخیری خاردار علاوه بر این که بر روی سطح کاندوم شیار و برجستگی هایی دارند.حاوی ماده موثر تاخیری بنزوکایین نیز هستند.و باعث ایجاد لذت بیشتر در رابطه می شوند.
6-انواع مدل های کاندوم فضایی؟ کاندوم فضایی طوقی ، دکمه دار ، اره ماهی ، شمشیری و چرخشی

برچسب:ود خواهد آمد.قیمت کاندوم فضایی با بیشترین تخفیف در مجموعه کاندوم باز قرار می گیرد.

منبع : ebay

دکمه بازگشت به بالا