بین المللی

اعتراض کابینه عربستان به هدف قرار گرفتن غیرنظامیان در غزه

کابینه عربستان اعلام کرد که با حملات رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن غیرنظامیان فلسطینی در غزه تحت هر بهانه‌ای مخالف است.

به گزارش مجله زنده خبری، به نقل از سایت النشره، کابینه عربستان بر اهمیت اقدام فوری برای توقف عملیات نظامی علیه مردم غزه و لزوم کاهش تنش به دلیل پیامدهای خطرناک درگیری‌ها بر امنیت و ثبات در منطقه و جهان تأکید کرد.

کابینه عربستان همچنین بر مخالفت با هدف قرار دادن غیرنظامیان در غزه به هر بهانه‌ای تأکید کرد.

هفتم اکتبر جاری جنبش حماس عملیات طوفان الاقصی را با شلیک هزاران موشک از نوار غزه و عملیاتی ویژه شامل حمله به چندین شهرک در غلاف غزه آغاز کرد و در ادامه درگیری‌هایی در خیابان‌های این منطقه میان مبارزان فلسطینی و نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی شکل گرفت. در ادامه جنگنده‌های این ارتش حملات هوایی شدیدی را علیه نوار غزه آغاز کردند که تا امروز تعداد شهدای فلسطینی در این حملات به بیش از ۵۰۰۰ تن رسیده و بیش از ۱۴ هزار تن دیگر نیز زخمی شدند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا