ورزش و نشاط

۴ گل ایران زنگ خطر را برای کی روش و قطر به صدا درآورد

روزنامه الوطن قطر بار دیگر به شکست سنگین تیم ملی فوتبال قطر برابر ایران پرداخت و عملکرد این تیم با هدایت کارلوس کی روش را ناامید کننده توصیف کرد.

به گزارش مجله زنده خبری، روزنامه الوطن قطر برای دومین روز پیاپی به شکست سنگین تیم ملی فوتبال این کشور برابر ایران در فینال تورنمنت چهار جانبه واکنش نشان داد.

الوطن با تیتر” چهار گل ایران زنگ خطر را برای قطر به صدا درآورد.تیم ملی فوتبال قطر بدون هویت شده است و کی روش هیچ چیزی به این تیم اضافه نکرده است” نوشت: حمله کردن بهترین وسیله برای دفاع است. این سخن ناپلئون بناپارت رهبر بزرگ فرانسوی است اما به نظر می رسد که کارلوس کی روش هیچ اعتقادی به این سخن ندارد. او همواره دفاع کردن سپس دفاع کردن و سپس دفاع کردن را با هر تیم و در هر شرایطی می  خواهد.

الوطن در ادامه نوشت: کی روش این حق را دارد که فلسفه خود را داشته باشد اما آیا این فلسفه و سبک بازی به درد فوتبال قطر می خورد؟ بدون هیچ گونه تعارفی بگویم که این فلسفه و تفکر کی روش به هیچ وجه به درد فوتبال قطر نمی خورد.تیم ملی فوتبال قطر هویت خود را با کی روش از دست داده است و از بد به بدتر تبدیل شده است. تیم ملی فوتبال قطر بازی هجومی را دوست دارد اما فلسفه کی روش چیز دیگری است. ما در دو بازی برابر عراق و ایران یک گل در جریان بازی به ثمر نرساندیم و این نتایج  اصلا شایسته قهرمان جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۹ نیست.

انتهای پیام

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا