بین المللی

القسام: ۷۹ خودرو زرهی اشغالگران را در ۷۲ ساعت منهدم کردیم

گردان‌های «عزالدین القسام» شاخه نظامی حماس اعلام کرد طی ۷۲ ساعت گذشته، ۷۹ خودرو زرهی ارتش رژیم صهیونیستی را تنها در محور شهر غزه منهدم کرده است.

به گزارش مجله زنده خبری، رزمندگان القسام در۷۲ ساعت گذشته تنها در مناطق شهر غزه توانستند ۷۹ خودرو نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را بطور کامل یا جزئی منهدم کنند.

شاخه نظامی حماس امروز (پنجشنبه) سه تله انفجاری را در میان ۱۵ سرباز صهیونیست در محور شرقی خان‌یونس منفجر کرد که به کشته و زخمی شدن همه آنان منجر شد.

شاخه نظامی حماس تأکید کرد که رزمندگانش امروز در محور شرقی شهر خان‌یونس توانستند با نیروی پیاده‌نظام ارتش رژیم صهیونیستی متشکل از ۶ نظامی صهیونیست درگیر شوند و علاوه بر کشتن و زخمی کردن آنان، یک ربات را به غنیمت بگیرند.

گردان‌های قسام همچنین اعلام کرد مجاهدان این گردان‌ها، گروهی از نیروهای پیاده ارتش رژیم صهیونیستی را در داخل خانه‌ای در بیت لاهیا در شمال نوار غزه با راکت‌های ضدنفر هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آنان وارد کردند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا