بین المللی

حمدان: بدون توقف حملات به غزه مذاکره‌ای در کار نیست/ مناطق امنی در نوار غزه وجود ندارد

اسامه حمدان، از رهبران حماس گفت: دشمن همچنان به بمباران خود با حمایت وقیحانه آمریکا و انفعال بین‌المللی برای شصتمین روز متوالی ادامه می‌دهد. کشتارهای هولناک صورت گرفته توسط اشغالگر در حق غیرنظامیان بی دفاع نشانگر رفتار تلافی جویانه آن به دلیل حجم تلفاتش است.

وی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا با اقدام خود در مجهز کردن اشغالگر به سلاح، مسئول کشتارها است. کشتارهای صورت گرفته توسط اسرائیل فقط محدود به نوار غزه نیست، بلکه شامل کرانه باختری و قدس نیز می‌شود. با وجود ادعاهای آمریکا و تبلیغ‌های رژیم اشغالگر اما هیچ منطقه امنی در مناطق نوار غزه وجود ندارد.

حمدان خاطرنشان کرد: با وجود همه کشتارها اما اشغالگر موفق نخواهد شد ما را از خاک خود خارج کند. ما نسبت به تمامی طرح‌های کوچاندن مردممان در نوار غزه هشدار می‌دهیم.

این رهبر حماس تصریح کرد: آنچه که نتانیاهو و ارتش اسرائیل انجام می‌دهند، مقدمه‌ای برای شکست آنها و مجازاتشان به عنوان جنایتکار جنگی است. از ۶۰ روز قبل نتانیاهو نتوانسته تصویر یک پیروزی سیاسی یا نظامی را برای خود بستاند. جز با توقف تجاوزات به غزه هیچ مذاکره‌ای انجام نمی‌شود و ما نتانیاهو را مسئول جان بازداشت‌شدگان می‌دانیم.

310310

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا