بین المللی

حملات مقاومت عراق به پایگاه‌های آمریکایی عین‌الاسد و کونیکو

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین مجله زنده خبری، رسانه‌های محلی امروز (جمعه) از وقوع حملاتی علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق و سوریه خبر دادند.

کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» در خبری فوری گزارش داد که محل استقرار اشغالگران آمریکایی در پایگاه عین‌الاسد در عراق هدف حملات موشکی قرار گرفته است.

صابرین‌نیوز در خبری فوری دیگری نوشت که چندین موشک به پایگاه نظامی آمریکا در میدان گازی «کونیکو» در سوریه نیز شلیک شده است.

در این گزارش گفته شده که موشک‌ها دقیقاً به هدف اصابت کرده و ستون‌های دود از داخل پایگاه کونیکو به آسمان برخاسته است.

دقایقی بعد، گروه موسوم به «مقاومت اسلامی عراق» با صدور بیانیه‌ای حملات موشکی به محل استقرار اشغالگران آمریکایی در پایگاه «عین الاسد» و میدان گازی «کونیکو» را برعهده گرفت.

پیش از این، شیخ «اکرم الکعبی» دبیرکل جنبش نجبای عراق پی شهادت پنج رزمنده این گروه طی حمله آمریکایی‌ها به کرکوک، در بیانیه‌ای گفت که آمریکا تاوان سنگینی برای این جنایت خواهد پرداخت. (جزئیات بیشتر)

 

 

پایان پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا