حوادث و رویدادها

دستگیری سوداگر مرگ و کشف بیش از ۲۷ کیلو مواد مخدر در آمل

مجله زنده خبری/مازندران رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان مازندران گفت: در عملیات ماموران این پلیس یک قاچاقچی مواد مخدردستگیر و بیش از ۲۷ کیلو گرم مواد مخدراز نوع تریاک، کشف شد.

به گزارش مجله زنده خبری، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” غلامرضا جعفری “در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی وصول خبری مبنی بر فعالیت سوداگر مرگ در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در شهرستان آمل  پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان امل، قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات دقیق و هماهنگی‌های قضایی در یک عملیات غافلگیرانه خودرو این قاچاقچیان در یک از محورهای مواصلاتی توقیف و سوداگر مرگ دستگیر شد.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودرو این قاچاقچی بیش از۲۷کیلوگرم تریاک کشف شد.

سرهنگ جعفری با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی تاکید کرد: برخورد قاطع و قانونی با قاچاقچیان مواد مخدر به صورت مستمر در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، قرار دارد.

دستگیری ۳ سارق زورگیر در نوشهر

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری ۳ سارق زورگیر حین خفت‌گیری از یک شهروند خبر داد.

سرهنگ”علی اکبر درویشی”در تشریح این خبر گفت: مامورین پلیس آگاهی در حین گشت زنی ۳ نفر زورگیر را درحال خفت‌گیری از یکی از شهروندان با سلاح سرد بودند را مشاهده و بلافاصله وارد عمل می‌شوند.

وی افزود: ماموران به محض ورود به موضوع ضمن خلع سلاح، در یک اقدام ضربتی متهمان را دستگیر و  اموال سرقتی را به مالباخته تحویل می‌دهند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر تصریح کرد: در بازرسی از متهمان تلفن همراه آیفون گران قیمت سرقتی، مدارک شناسایی و وجه نقد و تعدادی لوازم سرقتی دیگر کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان پس از تحقیقات مقدمات برای تحقیقات تخصصی و شناسایی مالباختگان به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ درویشی  در پایان از شهروندان خواست تا هرگونه موارد مشکوک را به پلیس۱۱۰ اطلاع دهند.

دستگیری ۴ عامل مخل نظم و امنیت اجتماعی در ساری

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری ۴ عامل مخل نظم و امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “عبدالله حسن زاده ” در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر قدرت نمایی و حمل سلاح سرد، نزاع و درگیری و ‏ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان توسط ۴ اراذل و اوباش نوظهور، که بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، تصریح کرد: ماموران  پس از هماهنگی قضایی با انجام تحقیقات میدانی متهمان را شناسایی و آنها را در عملیاتی مقتدرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ حسن‌زاده با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد آن را خدشه‌دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا