حوادث و رویدادها

رهایی گروگان از چنگ آدم ربای مسلح در شهرستان سیمرغ

مجله زنده خبری/مازندران سرهنگ قیصری، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از رهایی گروگان از چنگ آدم ربای مسلح پس از ۱۰ ماه تلاش بی وقفه کارآگاهان خبر داد.

 سرهنگ “علی قیصری” در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی ربایش مسلحانه فردی ۶۵ ساله در شهرستان سیمرغ، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت .

رئیس پلیس آگاهی استان مازندان، تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه، فرد گروگانگیر اهل استان سیستان و بلوچستان، که در پی اختلافات مالی با یکی از بستگان فرد ربوده شده اقدام به ربایش وی کرده بود شناسایی شد.

سرهنگ قیصری، خاطرنشان کرد: در جریان رسیدگی به پرونده و در پی ربوده شدن فرد دیگری در شهرستان بابل و ناکامی متهم در دستیابی به خواسته خود، کارآگاهان پلیس آگاهی سرنخ‌های تازه‌ای از وی کسب کردند .

وی همچنین اظهار کرد: پس از ماه‌ها کار اطلاعاتی و اقدامات فنی و عملیاتی و همچنین روش‌های نوین کشف جرم توسط کارآگاهان پلیس آگاهی فرد ربوده شده از چنگ متهم رها و تحویل خانواده‌اش شد .

رئیس پلیس آگاهی استان مازندران، در خاتمه از دستگیری فردی در این ارتباط خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری متهم اصلی پرونده ادامه دارد.

کلاهبردار ۲۴ میلیاردی در” کلاردشت “دستگیر شد

جانشین انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبردار و کشف کلاهبرداری میلیاردی خبر داد.

سردار ” سید موسی حسینی ” در تشریح این  خبر اظهار کرد: در پی شکایات شهروندان مبنی بر کلاهبرداری ماموران انتظامی  کلاردشت با استفاده از منابع و مخبرین محلی و کار اطلاعاتی محل اختفای متهم  را شناسایی و وی را دستگیر کردند .

سردار حسینی بیان کرد: متهم  پس از دستگیری به کلاهبرداری از طریق معاملات و تحویل چک‌های بلامحل ۲۴  میلیارد ریالی اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده قضایی روانه زندان شد.

 جانشین انتظامی استان در پایان خاطر نشان کرد: اصناف و کسبه و شهروندان همواره توجه ویژه به هشدارها و توصیه‌های پلیس در انجام معاملات داشته و چنانچه موارد مشکوکی مشاهده کردند، بلافاصله مراتب را برای بررسی بیشتر از طریق شماره تماس ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

عامل تیراندازی در نوشهر دستگیر شد

سرهنگ درویشی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری عامل تیراندازی در یکی از محلات شهر خبر داد.

سرهنگ “علی اکبر درویشی ” اظهار کرد: به دنبال یک فقره تیراندازی در یکی از روستاهای شهرستان، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی پلیس امنیت و عمومی شهرستان با استفاده از شگردهای خاص موفق به شناسایی عامل تیراندازی شده و در عملیاتی غافلگیرانه پس از هماهنگی با قضائی در کمتر ۱۲ ساعت نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های انجام شده علت تیراندازی را اختلافات قبلی مالی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با بیان اینکه متهم به همراه پرونده به  مراجع قضائی معرفی شد، تاکید کرد: پلیس قاطعانه و با تمام توان با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد خواهد کرد و هرگز اجازه نخواهد داد، گروهی هنجار شکن امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره اندازند.

دستگیری عامل قمه‌کشی و شرارت در محمودآباد

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از دستگیری عامل قمه‌کشی و شرارت در کمتر ازنیم ساعت با تلاش ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد .

سرهنگ “محمودحسین زاده” در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی۱۱۰ مبنی بر یک مورد قمه‌کشی در سطح شهر رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اینکه متهم پیش از حضور ماموران از محل متواری شده بود، ماموران انتظامی پس از انجام تحقیقات میدانی و اشراف اطلاعاتی موفق شدند عامل قمه‌کشی را در کمتر از نیم ساعت شناسایی و در یک عملیات موفقیت آمیز در اقدامی ضربتی متهم را دستگیر کنند.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه متهم که از اراذل و اوباش بوده علت خود را از این کار مصرف مواد الکلی عنوان کرد، یادآور شد: متهم اقدام به شرارت و قمه‌کشی وایجاد رعب و وحشت در یکی از خیابان‌های اصلی کرده بود پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد تاکید کرد: پلیس با هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم و امنیت عمومی به شدت برخورد و اجازه نخواهیم داد عده‌ای هنجارشکن با اعمال مجرمانه خود نظم عمومی جامعه را برهم بزنند.

دستگیری باند سارقان سیم و کابل با ۱۳ فقره سرقت در عباس آباد

فرمانده انتظامی شهرستان ازدستگیری باند سارقان سیم کابل وتجهیزات انتقال نیرو با اعتراف به ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ”داود صفاری زاده”درتشریح این خبر، بیان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان موفق به دستگیری و شناسایی ۷ سارق حرفه‌ای شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان عباس آباد، تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی در یک عملیات ضربتی، متهمان دستگیر و از آنان مقادیر زیادی سیم و کابل برق سرقتی کشف شد.

وی اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۳ فقره سرقت سیم برق از شبکه‌های توزیع برق اعتراف کردند.

سرهنگ صفاری زاده با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا