ورزش و نشاط

زندگی دوباره ۸ بیمار با اهدای اعضای بدن دانش‌آموز سمای انزلی

زندگی دوباره ۸ بیمار با اهدای اعضای بدن دانش‌آموز سمای انزلی

اهدای اعضای بدن دانش‌آموز سمای بندر انزلی که دچار مرگ مغزی شده بود به هشت بیمار زندگی دوباره بخشید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناروی آنا، نورا وحدانی دانش‌آموز پایه پنجم دبستان دخترانه سمای واحد بندر انزلی که بر اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود پس از تشخیص پزشکان و اخذ رضایت از خانواده در اقدامی خداپسندانه هشت عضو بدن وی به هشت بیمار نیازمند اهدا شد.

محمود خوشحال، معاون امور مدارس سمای استان گیلان در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار آنا اظهار کرد:  فرزند، گل باغ زندگی، جگر گوشه وجود انسان وامانت ذات اقدس حق‌تعالی است و سفر آخرت تقدیر الهی برای همهٔ انسان‌هاست.

وی افزود: با نهایت تأسف و تأثر فراوان، غم از دست دادن دانش‌آموز پایه پنجم دبستان دخترانه سما بندر انزلی غمی جانکاه بر چهره تعلیم و تربیت مدارس سما استان گیلان انداخت؛ اما اقدام ارزشمند و خداپسندانه خانواده مرحومه حورا نورایی در اهدای اعضای این دانش‌آموز سفر کرده به بیماران نیازمند، رفتنش را به زیبا ماندن تبدیل کرد و یادش برای همیشه ماندگار شد.

به گزارش آنا، پیکر پاک این دانش‌آموز در میان سوگ و اندوه خانواده، همکلاسی‌ها، معلمان، مسئولان سما و دانشگاه آزاد اسلامی و شهروندان در قطعه اهدای عضو گلزار شهدای بندر انزلی آرام گرفت.

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا