عمومی

سایت پرتغالی: با ۳ اخراجی، مورایس با سپاهان ناکام ماند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، تیم فوتبال سپاهان روز گذشته یکشنبه ۳ دی و در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت ۱۵:۳۰ و در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان آلومینیوم بود و در پایان این بازی و در حالی که ۸ نفره بود با نتیجه یک بر صفر نتیجه را به میهمان خود واگذار کرد.

سپاهان در حالی که می‌توانست با پیروزی در این بازی به صدر جدول رده بندی برسد، اما با شکست برابر آلومینیوم ضمن از دست دادن فرصت صدرنشینی با ۲۷ امتیاز در مکان دوم جدول باقی ماند.

در همین رابطه سایت پرتغالی زبان «noticiasaominuto» به بازتاب شکست سپاهان تحت هدایت ژوزه مورایس پرداخته و یکی از دلایل شکست سپاهان را اخراج ۳ بازیکن (رضا اسدی، برایان دابو و محمد کریمی) دانسته است.

در مطلب این سایت آمده است: پس از اینکه دیدار تیم‌های سپاهان و آلومینیوم در نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید، تیم میهمان در دقیقه ۸۰ و در غفلت شاگردان مورایس توسط عارف حاجی عیدی به گل دست یافت.

با اخراج در دقیقه ۸۶ کار برای سپاهان سخت شد اما این پایان کار نبود و در دقیقه ۸۷ برایان دابو و پس از آن محمد کریمی در وقت‌های اضافه نیمه دوم با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شدند تا سپاهان ۸ نفره این دیدار را به پایان برساند.

سایت پرتغالی: با ۳ اخراجی، مورایس با سپاهان ناکام ماند

دکمه بازگشت به بالا