بین المللی

سخنگوی وزارت خارجه پاکستان حمله تروریستی راسک را محکوم کرد

سخنگوی وزارت خارجه پاکستان حمله تروریستی راسک را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان با محکومیت حمله تروریستی به نیروهای پلیس ایران در راسک گفت: پاکستان در این لحظات دشوار وصف ناپذیر همبستگی کامل خود را با ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، ممتاز زهرا در بیانیه امروز خود گفت: پاکستان حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان که منجر به جان باختن ۱۱ نفر از نیروهای پلیس ایران شد را محکوم می‌کند.

وی شهادت نیروهای ایرانی را به خانواده‌های آنان تسلیت و برای زخمی‌ها آرزو سلامتی کرد. ممتاز زهرا افزود که پاکستان در این لحظات دشوار وصف ناپذیر همبستگی کامل خود را با جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کند.

سخنگوی وزارت خارجه پاکستان تاکید کرد: تروریسم تهدیدی برای صلح و امنیت منطقه‌ای و جهانی است و باید با همه ابزارها از جمله از طریق همکاری های دوجانبه و منطقه‌ای با آن مقابله کرد.

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا