استانی

سه شهید گمنام در بروجرد تشییع می‌شود

مجله زنده خبری/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: پیکر پاک سه شهید گمنام در شهرستان تشییع می‌شود.

مسلم مرادی امروز ۱۶ آذرماه در جلسه برنامه‌ریزی تشییع سه شهید گمنام که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) ۳ شهید گمنام دوران دفاع مقدس در بروجرد تشییع می‌شوند.

وی تصریح کرد: شهدا بر گردن ما حق دارند و باید تلاش کرد تا بهترین خدمت را در این مراسم انجام دهیم و از خود شهدا مدد بگیریم.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: اگر شهدا نبودند امروز ایران اسلامی در امنیت و اقتدار به سر نمی‌برد و رسانه‌ها برای حضور مردم در این مراسم معنوی اطلاع‌رسانی کنند.

مرادی با بیان اینکه در مسیر تشییع شهیدان گمنام موکب‌هایی برای پذیرایی فراهم می‌شود، اضافه کرد: دوران دفاع مقدس یکی از پرافتخارترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی بیان کرد: این دوران تداعی‌کننده غرور، صلابت، ایستادگی، مقاومت و مقابله با همه دسیسه‌ها بوده و همه باید در راستای توجه به فرهنگ ایثار و شهادت، گنجینه‌های دفاع مقدس را پاس بدارند و نسبت به غنی‌سازی آن تلاش کنند.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: جوانان شهید ما در زمان دفاع مقدس بهترین مرگ که همانا شهادت در راه خدا بود را انتخاب کردند.

مرادی اظهار کرد: ازخودگذشتگی این شهدای عزیز در دفاع از مملکت و ناموس و آرمان‌های انقلاب باعث شد که امروز پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی در منطقه و در جهان مستحکم باشد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا