استانی

ضرورت تکمیل پروژه‌های ناقص و نیمه‌تمام در پایتخت

آقامیری در گفت‌وگو با آنا مطرح کرد:

ضرورت تکمیل پروژه‌های ناقص و نیمه‌تمام در پایتخت

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سیاست‌گذاری برای پروژه‌های عمرانی شهرداری تهران تعریف شده و آن هم این است که قبل از اینکه پروژه عمرانی جدیدی برای اجرا معرفی شود، پروژه‌هایی که متاسفانه از قبل طراحی و روی زمین ناقص مانده‌اند را در پایتخت عملیاتی کرده و به پایان برسانیم.

حجت الاسلامسیدمحمد آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اظهار کرد: یک سیاست گذاری برای پروژه‌های عمرانی شهرداری تهران تعریف شده و آن هم این است که قبل از اینکه پروژه عمرانی جدیدی برای اجرا معرفی شود، پروژه‌هایی که متاسفانه از قبل طراحی و روی زمین ناقص مانده اند را در پایتخت عملیاتی کرده و به پایان برسانیم.

وی اضافه کرد: بعد از سرمایه گذاری، اجرا و بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام به سراغ طرح پروژه‌های جدید برویم و بیشتر پروژه‌های فعلی هم که شهرداری تهران به ویژه در طول ماه‌های اخیر آن‌ها را تکمیل کرده است در همان راستای تکمیل پروژه‌های نیمه کاره بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: بسیاری از پروژه‌های عمرانی شهرداری تهران به ظاهر پروژه‌های کوچک مقیاس هستند اما گره‌های بزرگی را در مناطق مختلف تهران و مشکلاتی که متوجه شهروندان شده است را باز می‌کنند.

آقامیری همچنین یادآور شد: در سال گذشته بیش از ۱۰۰ پروژه عمرانی را که سالها و بعضا بیش از ۱۰ سال روی زمین مانده بود را افتتاح کردیم و امسال هم تا کنون خیلی از پروژه‌هایی که در ظاهر کوچک مقیاس هستند را افتتاح کرده‌ایم و تعداد دیگری پروژه با همین ویژگی نیز تا پایان سال به اتمام رسیده و در نقاط مختلف تهران از آن‌ها بهره‌برداری خواهد شد.

وی تاکید کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام گره‌های بسیاری را از مشکلاتی که در حال حاضر شهروندان و کلانشهر تهران با آن روبرو هستند باز می‌کند و به دنبال آن مسیر طراحی و اجرای پروژه‌های جدید را هم هموارتر خواهد کرد.

دکمه بازگشت به بالا