ورزش و نشاط

همیشه دوست داشتم کنار مسی و زیدان بازی کنم

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری؛ خامس رودریگز در جام جهانی 2014 تورنمنت فوق‌العاده‌ای را با کلمبیا پشت سر گذاشت و پس از درخشش در این مسابقات و برنده شدن کفش طلای جام جهانی 2014 راهی باشگاه رئال مادرید شد. خامس رودریگز اما در مصاحبه با آاس می‌گوید زین الدین زیدان و لیونل مسی، بازیکنان مورد علاقه او هستند و این ستاره کلمبیایی همیشه دوست داشته تا در کنار مسی و زیدان بازی کند.

دوست داشتی تا در کنار چه بازیکنانی بازی کنی؟

زیدان و مسی بازیکنان مورد علاقه من هستند. زیدان مربی من بود اما دوست داشتم تا در کنار او بازی کنم. با مسی هم تقابل‌های مختلفی داشتم. مسی هم بازیکن مورد علاقه من است و دوست داشتم تا در یک تیم در کنار او بازی کنم.

اگر فوتبالیست نمی‌شدی، در چه رشته ورزشی دیگری بازی می‌کردی؟

اگر فوتبالیست نمی‌شدم، دوست داشتم بسکتبالیست می‌شدم.

خاطره‌انگیزترین مسابقه دوران حرفه‌ایت؟

بازی با اروگوئه در جام جهانی 2014.

لیگ مورد علاقه‌ات؟

به دلیل حضور در لالیگا، این لیگ مورد علاقه من است.

تجربه حضور در الریان؟

زمان کوتاهی آنجا بودم. هشت ماه در لیگ قطر بودم. لیگ قطر چندان رقابتی نیست اما خب زندگی و فوتبال همیشه برای شما تجربیات جالبی به جا می‌گذارد. فکر می‌کنم که چه خوب و چه بد، شما همیشه چیزهایی یاد می‌گیرید.

257 251

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا