حوادث و رویدادها

کشف بیش از ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر در غرب تهران/ جمع آوری ۱۱۳۸ معتاد متجاهر

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران از کشف بیش از ۱۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر طی ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش مجله زنده خبری،  سرهنگ حسین زلفخانی با اعلام این خبر، گفت: در اجرای طرح آرامش در شهر و جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران با همکاری شش شهرستان تابعه پس از اخذ دستور قضائی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در غرب استان تهران اقدام کردند. در اجرای این طرح، ماموران پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل‌های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند آنها را جمع آوری کردند.

وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، در شبانه روز گذشته ۱۱۳۸ معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان‌های غرب استان تهران جمع آوری شده و برای بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با بیان اینکه در اجرای طرح آرامش هفت قاچاقچی و ۱۸۰ خرده فروش موادمخدر نیز دستگیر شدند، گفت:  در این طرح  بیش از ۱۰۱ کیلو انواع مواد مخدر از جمله ۸۳کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک، ۱۵ کیلو و ۶۰۰گرم شیشه و بیش از ۲ کیلو هروئین کشف و ضبط شد. برای متهمان دستگیر شده نیز پرونده‌ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا