حوادث و رویدادها

کشف موتورسیکلت‌های میلیاردی در لارستان

آفتاب‌‌نیوز :

سیدمحمد یوسفی امروز، ۱۳ آذرماه در این رابطه گفت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی لارستان حین گشت‌زنی فعال و هدفمند در سطح حوزه استحفاظی به ۲ دستگاه موتورسیکلت سنگین مشکوک و جهت بررسی دقیق تر وارد عمل شدند.

وی افزود: در اقدام به موقع مأموران، هر ۲ دستگاه موتورسیکلت قاچاق توقیف و ضمن هماهنگی با مرجع قضایی جهت بررسی به مقر پلیس منتقل شدند.

فرمانده انتظامی لارستان با بیان اینکه کارشناسان مربوطه ارزش این موتورسیکلت‌ها را ۳۴ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: راکبین برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

یوسفی یادآور شد: پلیس با قاطعیت با هرگونه فعالیت مجرمانه در زمینه قاچاق برخورد خواهد کرد و از شهروندان نیز انتظار داریم هرگونه اخبار و اطلاعات در این خصوص را از طریق تماس با ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اجرای طرح مبارزه با خرده‌فروشان و جمع‌آوری معتادین متجاهر در مرودشت

فرمانده انتظامی مرودشت از دستگیری و جمع‌آوری ۶۵ خرده فروش و معتاد متجاهر در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور پاکسازی نقاط آلوده و ارتقای افزایش احساس امنیت در بین شهروندان، طرح برخورد با خرده‌فروشان و جمع‌آوری معتادان متجاهر توسط مامورین پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری سایر رده‌های انتظامی طی چند روز گذشته به اجرا در آمد.

فرشید زینلی افزود: در نتیجه اجرای این طرح، ۳۵ معتاد متجاهر جمع‌آوری و پس از غربالگری، با هماهنگی قضایی به اردوگاه‌های ترک اعتیاد معرفی شدند.

فرمانده انتظامی مرودشت با اشاره به سایر نتایج طرح، ادامه داد: ۳۰ خرده فروش مواد مخدر نیز دستگیر و ۶۲ کیلو و ۴۹۵ گرم انواع مواد مخدر کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

زینلی تصریح کرد: در این طرح ۳ دستگاه خودرو و موتور سیکلت متعلق به خرده فروشان که به وسیله آن اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می‌کردند، نیز توقیف و به پارکینگ انتقال و ۳ باب منزل و مغازه نیز پلمپ شد.

به گزارش مجله زنده خبری به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس، فرمانده انتظامی مرودشت با بیان اینکه برخورد انتظامی با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت مستمر و قاطعانه خواهد بود، از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص فعالیت‌های مجرمانه را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ در اختیار ماموران پلیس قرار دهند.

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا