حوادث و رویدادها

کشف ۸۵ کیلوگرم هروئین و تریاک از ۴ سوداگر مرگ در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف بیش از ۸۵ کیلوگرم هروئین و تریاک در پایتخت خبر داد.

به گزارش مجله زنده خبری، سرهنگ حسین باباپور به تشریح دو مورد از ماموریت‌های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ که منجر به کشف بیش از ۸۵ کیلوگرم هروئین و تریاک شده، پرداخت و گفت: براساس اخبار واصله از منابع اطلاعاتی و گزارش‌های مردمی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر از فعالیت دو گروه دو نفر از قاچاقچیان و سوداگران مرگ که اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح پایتخت کرده بودند، باخبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در نتیجه تحقیقات انجام شده نیز مشخص شد که هر دو گزارش دریافتی صحیح است، لذا اقدامات برای اجرای عملیات و دستگیری این دو گروه آغاز شد.

وی ادامه داد: در جریان یک عملیات ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از محل اختفا و نگهداری موادمخدر با خبر شده و پس از اخذ مجوز قضای وارد این محل شده و مقدار ۳۵ کیلوگرم مخدر هرویین را که بسته‌بندی شده و آماده توزیع بود، کشف و ضبط کردند. همچنین دو متهم را نیز که جزو افراد سابقه‌دار بودند، دستگیر کرده و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ افزود: در هملیات دیگر نیز ماموران پس از اخذ مجوز قضایی به مخفیگاه دو سوداگر مرگ در شمال تهران رفته و در جریان جستجو و بازرسی از آنجا مقدار۵۲ کیلوگرم ماده مخدر تریاک را که به شکل ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف و ضبط کردند. همچنین دو متهم نیز در این خصوص دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

باباپور با بیان اینکه متهمان دستگیر شده در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند، اظهارکرد: برای این افراد پرونده‌های جداگانه تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در خصوص دیگر افراد مرتبط با سوداگران مرگ و نحوه تهیه این مواد نیز از سوی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در حال انجام است.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا