بین المللی

آشنایی با چهره‌هایی که تندیس مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران دریافت کردند

آشنایی با چهره‌هایی که تندیس مسئولیت اجتماعی دانشگاه تهران دریافت کردند

چهره‌های برگزیده هیئت‌داوران دهمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی دانشگاه تهران معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، شامگاه روز یکشنبه اول بهمن‌ماه با حضور شخصیت‌های علمی، فرهنگی و سیاسی از جمله محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و مهدی شهبازی مشاور رئیس دانشگاه و معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در سالن اجلاس سران برگزار شد.

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت در حوزه عمرانی و آبادانی، حبیب کاشانی در حوزه ورزش، عبدالجلیل کلانتر هرمزی رئیس هیئت‌مدیره مرهم، حاج حمیدرضا شاه‌حسینی خیر نیک‌اندیش در حوزه فرهنگ و هنر و فعال در حوزه آموزش، مهندس ابراهیم جمیلی خیراندیش در حوزه علم و فناوری، محمدصادق کاظمی پیشکسوت مسئولیت اجتماعی در حوزه بهداشت و درمان،  سپهدار انصاری نیک مدیرعامل یک شرکت پتروشیمی، مهندس مرتضی شاه‌میرزایی فعال در حوزه صنعت، جواد عالمی فعال در حوزه صنعت، مصطفی راستینه فعال در حوزه مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد، مهندس محمدجواد حیدری‌پور فعال در حوزه سازمان‌های مردم‌نهاد، مهندس اشکان قوی‌پور فعال در حوزه مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد و ابراهیمی فعال در حوزه فقرزدایی با حضور قالیباف، مقیمی و قناعتی تجلیل شدند.

دیگر چهره‌های شاخص برگزیده دهمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز با حضور حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، مهدی شهبازی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و یوسف نوری مشاور وزیر امور خارجه و وزیر سابق آموزش‌وپرورش در سالن اجلاس سران تجلیل شدند.

این چهره‌ها شامل محمد سلیمانی استاد دانشگاه علم و صنعت ایران در حوزه آموزش، غلامعلی افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران در حوزه خانواده، زهرا حسینی‌تبار در حوزه خانواده، عباس مصلی‌نژاد در حوزه فرهنگ، حمید چوبینه در حوزه سازمان‌های مردم نهاد، عبدالرحمن رستمیان در حوزه بهداشت و درمان، سیاوش میرحاجی در حوزه صنعت، محمدرضا واعظ مهدوی در حوزه عمران و آبادانی، زنده‌یاد سعید کاظمی آشتیانی در حوزه علم و فناوری و محسن ابریشمی در حوزه سازمان‌های مردم نهاد و مهندس غلام پیروزی، مهندس مهدی ریزوندی و سیما علی‌پور در حوزه اهدای وقت و تخصص به عنوان چهره‌های فعال در حوزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی معرفی و تجلیل شدند.

تندیس مسئولیت‌پذیری اجتماعی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران و لوح تقدیر، به چهره‌های برگزیده دهمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی اعطا شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، مهدی شهبازی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اعلام کرد که سرآمدان مسئولیت‌پذیری اجتماعی در دهمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی، در گروه‌های موضوعی شامل فرهنگ، هنر و رسانه؛ عمران و آبادانی؛ بهداشت و درمان؛ فقرزدایی؛ خانواده؛ محیط‌زیست؛ ورزش؛ اقتصادی؛ امنیت؛ سیاسی؛ آموزش؛ صنعت؛ علم و فناوری و سمن‌ها انتخاب شده‌اند.

استاد دانشگاه تهران در تشریح شاخص‌های انتخاب سرآمدان دهمین همایش ملی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی، به ارائه خدمت بدون چشمداشت؛ مقبولیت اجتماعی و خوشنامی؛ اثرگذاری اجتماعی؛ اخلاق‌مداری و وظیفه‌شناسی و گستره خدمت بی‌منت اشاره کرد و گفت: در جلسات متعدد کارگروه‌های تخصصی، چهره‌های شاخص حوزه مسئولیت‌پذیری اجتماعی مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت چهره‌های شاخص ایشان در این همایش معرفی و تجلیل می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه صنعت پتروشیمی میزبان دهمین همایش ملی و دومین همایش بین‌المللی ترویج اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی در سالن اجلاس سران هستند.

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا