استانی

آلبوم صوتی «تولدت مبارک» منتشر شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مجله زنده خبری؛ «تولدت مبارک» عنوان تازه ترین محصول منتشر شده از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که با تنظیم نیما تفرشی، مهدی زارعی و امیرحسین اکبرشاهی پیش روی مخاطبان قرار گرفت. این در حالی است که افسانه شعبان‌نژاد، مهری ماهوتی، مریم هاشم‌پور، اکرم کشایی و رودابه حمزه‌ای، ترانه‌سرایان این آلبوم موسیقی هستند.

این آلبوم که از تولیدات واحد موسیقی اداره‌کل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان است برای گروه سنی کودک و نوجوان مناسب است.

آلبوم «تولدت مبارک» شامل ۱۰ قطعه با نام‌های «تزیین خانه»، «آماده شدن»، «خوشامدگویی»، «پذیرایی»، «سرگرمی‌های جشن»، «تولد و آرزو»، «بریدن کیک»، «هدیه»، «تشکر» و «خداحافظی» است.

بر همین اساس، غزاله داودی‌فر، نیما تفرشی و خوانندگان کودک متشکل (هلیا رضایی، نژلا اسدالهی، النا آقاخانی و پارسا محمدی) صداپیشگی و خوانندگی آلبوم «تولدت مبارک» را برعهده دارند.

مدیر تولید و مجری طرح این اثر امیرحسین رحمانی است و فهیمه محجوب طراحی گرافیک و طراحی جلد آلبوم «تولدت مبارک» را بر عهده دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند نسخه فیزیکی این آلبوم صوتی را با قیمت ۳۸ هزار و ۲۰۰ تومان از پایگاه فروش محصولات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خریداری کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا