اجتماعی

آمادگی کامل نیروها و تجهیزات شهرداری برای بارش برف در پایتخت

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی کامل نیروها و تجهیزات خدمات شهری درپی بارش احتمالی برف در تهران خبر داد.

حسین نظری در گفت‌وگو با مجله زنده خبری، در تشریح آمادگی نیروهای خدمات شهری درپی کاهش دمای هوای تهران و احتمال بارش برف در سطح شهر با بیان اینکه از خداوند متعال می خواهیم که بارش برف و رحمت الهی را بر ما ارزانی بدارد، افزود: وظیفه شهرداری تهران در بارش‌های زمستانی چه برف و چه باران آمادگی لازم جهت بازگشایی معابر و رفع گرفتگی نهرها و جوی ها است که به طور طبیعی دچار گرفتگی می شوند.

وی افزود: امسال برنامه ریزی خوبی در شهرداری تهران هم از بعد چینش نیروی انسانی و هم از بعد تجهیزاتی که در هنگام بارش برف و باران مورد استفاده قرار می گیرد، انجام شده است.

نظری ادامه داد: همه چیز محیا شده و برنامه استقرار نیروها و ماشین آلات در معابر و شریان‌های اصلی مشخص شده است که شهروندان دچار مشکل نشوند. بر همین اساس آمادگی لازم در بعد تجهیزات و نیروی انسانی برای بارش برف ایجاد شده و نگرانی در پایتخت وجود ندارد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران تأکید کرد: تجهیزات توسط خود مناطق آماده و محیا شده و از سوی دیگر نیز سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران هم تجهیزات و ماشین آلات لازم را به تناسب مناطق برف گیر توزیع و پشتیبانی لازم را انجام داده است؛ لذا هیچ نگرانی برای شهروندان نباید وجود داشته باشد.

انتهای پیام

بخش مطالب اجتماعی

پژوهشگر جامعه‌شناسی با تمرکز بر مسائل تربیتی و آموزشی در جامعه.
دکمه بازگشت به بالا