حوادث و رویدادها

بارش شدید برف در محور‌های مواصلاتی شفت و بندرانزلی/ ارتفاع برف به ۷۵ سانتیمتر رسید

آفتاب‌‌نیوز :

غلامعلی نیک فهم، با اشاره به آخرین وضعیت جوی و ترافیکی در راه‌های مواصلاتی استان گیلان، اظهار کرد: شاهد بارش شدید برف در محورهای مواصلاتی شهرستان‌های شفت و بندرانزلی هستیم.

وی همچنین از بارش شدید برف در محورهای پونل – خلخال، اسالم – خلخال، سیاهکل – دیلمان، آسیابر – بره سر، رودسر – لات محله، اشکورات – شویل، زیاز – شوک و فومن – ماسوله خبر داد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه ارتفاع برف در محور اسالم – خلخال به ۷۵ سانتیمتر رسیده است، تصریح کرد: حداکثر ارتفاع برف در محور آسیابر – بره سر نیز ۶۰ سانتیمتر است.

نیک فهم ارتفاع برف در محور پونل – خلخال و رودسر – لات محله و اشکورات – شویل را بین ۵۰ تا ۵۵ سانت دانست و بیان کرد: در محور فومن – ماسوله و زیاز – شوک نیز به ترتیب ۴۰ و ۳۰ سانتیمتر برف باریده است.

وی در ادامه به بارش خفیف برف در هفت محور از جمله بهارستان – آقچای، توتکابن – حشمت آباد، بره سر – قوشه لانه – کلیشم، جیرنده – ویه، بلوردکان – خصیب دشت، شوک – ملکوت و شفت – امامزاده اسحاق – امامزاده ابراهیم اشاره کرد و متذکر شد: حداکثر ارتفاع برف در محورهای مذکور ۱۰ تا ۵۰ سانتیمتر است.

مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه بارش برف در محورهای مواصلاتی شهرستان های رشت و فومن و رضوانشهر و سیاهکل خفیف گزارش شده است، عنوان کرد: شاهد توقف بارش برف در محور ماسال – گیلوان با ارتفاع ۵۰ سانتیمتر هستیم.

وی با اشاره به بارش خفیف برف در گردنه های کوهین، حیران و الماس، اضافه کرد: در گردنه زندانه محور پونل – خلخال برف شدید می‌بارد و شاهد انسداد مسیر هستیم.

نیک فهم از بارش باران در سایر محورهای مواصلاتی استان خبر داد و بیان کرد: ترافیک در محورهای مواصلاتی استان گیلان در جریان است؛ محور پونل – خلخال از محدوده زندانه به سمت خلخال به دلیل احتمال ریزش بهمن و نبود ایمنی کافی مسدود است.

نویسنده تحریریه مطالب حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در ارائه دیدگاه‌های متنوع هستم. از طریق بررسی مختلف زوایای رویدادها، برای خوانندگان دیدگاه جدیدی را به ارمغان می‌آورم.
دکمه بازگشت به بالا