ورزش و نشاط

خداحافظی گزینه سابق نقل و انتقالاتی استقلال با مس رفسنجان

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری، محسن آذرباد، کاپیتان باسابقه تیم مس رفسنجان با انتشار یک پست اینستاگرامی از هواداران این تیم خداحافظی کرد و از جمع نارنجی‌پوشان جدا شد.

آذرباد در پست اینستاگرامی خود نوشته: «چند هفته قبل که پیراهن شماره 150 مس رفسنجان را هدیه گرفتم، به این فکر کردم که چقدر خوب است این همه سال عمر و جان و توان تو برای شهری و مردمی گذاشتی که قدردان ترین هستند و آنقدر به تو محبت کردند که هرجای کره خاکی باشی می توانی روی معرفت آنها حساب کنی. امروز که پای برگه فسخ قرارداد با مس رفسنجان را امضا کردم، یاد همه لحظاتی افتادم که در سال‌های گذشته شما طرفداران دوست داشتنی برایم ساختید و اجازه ندادید در تمام این سال‌ها حتی یک لحظه در رفسنجان احساس غریبگی کنم. خداراشکر می‌کنم که عزت داد تا بیش از 6 سال از عمرم را در کنار مردم شریف رفسنجان سپری کنم و حالا جز خاطرات خوب چیزی در ذهنم نمانده است ..اتفاقاتی که در این مدت افتاد …قطعا به گوش همه خواهد رسید ..آرزوی خوب برای لاله های نارنجی فاتحان دیار اروند بدرود …دوست دار همیشگی شما محسن آذرباد»

گفتنی است آذرباد در لیست نکونام برای نیم فصل حضور نداشت اما سال گذشته زمزمه‌هایی در خصوص احتمال حضور او در استقلال شنیده شد. حال باید دید با توجه به اینکه آذرباد در پست هافبک وسط بازی می‌کند و استقلال در این پست دچار مشکل است، احتمال دارد آبی‌ها شرایط جذب او را بررسی کنند هرچند که تا امروز در این خصوص خبری رسمی منتشر نشده است.

انتهای پیام/

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا