استانی

در سفر رئیس جمهور به هرمزگان بیش از ۱۳۰همت پروژه افتتاح و ۲۷ میلیارد یورو پروژه جدید کلنگ‌زنی می‌شود

به گزارش خبرگزاری مجله زنده خبری هرمزگان، شامگاه شنبه ۲۳ دی ماه، نشست ستاد انتخابات استان هرمزگان با حضور استاندار، اعضای ستاد، فرمانداران و بخشداران حوزه انتخابیه مرکز استان به میزبانی فرمانداری بندرعباس برگزار شد.

مهدی دوستی در این نشست انتخابات را رویدادی حساس برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهارداشت: در مقطع کنونی که بیش از ۲ سال از عمر دولت انقلابی سیزدهم گذشته‌است‌ یکی از حساسترین دوره‌های نظام اسلامی است که در بعد خارجی، محور مقاومت از کرانه‌های دریای مدیترانه تا دریای سرخ با دشمنان درگیر هستند و در بعد داخلی نیز مردم، یک طراحی گسترده دشمنان خارجی را در سال گذشته شکست داده‌اند و از طرفی شاهد اقدامات خصمانه و تروریستی در کشور بوده‌ایم.

وی، انتخابات را برکت انقلاب اسلامی و جولانِ جمهور دانست و گفت: نظام مردم سالار دینی، بسترهایی را فراهم کرده است که مردم در تمام تصمیمات نقش داشته باشند و از این بابت مردم قهرمان تمام رویدادها در کشور بوده‌اند چنانچه برخی‌ رویدادها همچون نهم دی ماه، چیزی کم از ۲۲ بهمن ۵۷ نداشته اند اما مردم درست انتخاب کرده و پای نظام ایستاده‌اند.

استاندار هرمزگان، مشارکت مردم را حصاری برای جلوگیری از حمله گرگ‌های گرسنه به ملت و جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد و گفت: مردم همواره به وظیفه خود در دفاع از نظام اسلامی عمل کرده‌اند و از این رو ما نیز در قبال مردم وظایفی داریم که باید به آن عمل کنیم ضمن اینکه تاکید می‌کنیم فرمانداران نیز خدمت بیشتر و دیدارهای بی‌واسطه با مردم را در دستور کار قرار دهند.

دوستی ابرازداشت: از همه مدیران اعم از دهیاران و بخشداران تا بقیه ارکان مدیریتی استان می‌خواهیم که با تمام توان در میدان خدمت مردم و میدان دعوت مردم به انتخابات تلاش کنند.

وی شورای نگهبان را جزو برکات نظام اسلامی معرفی کرد و اظهارداشت: اولین سد محکم ما در برابر نفوذ، شورای نگهبان است و همیشه در احراز صلاحیت‌ها عادلانه عمل کرده و گذشت زمان نیز این محق بودن را ثابت کرده است.
نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، اظهارداشت: مشارکت، برخواسته از افزایش سرمایه اجتماعی نظام است و برای آن باید تلاش کرد از این رو یک شاخص برای ارزیابی بخشداران و فرمانداران در سال جاری لحاظ خواهد شد و آن هم میزان مشارکت مردم در انتخابات است چرا که اگر میزان مشارکت مردم در هر منطقه‌ای افزایش یابد نشان‌گر عملکرد مثبت بخشدار و فرماندار در میدان خدمت است.

دوستی بیان‌کرد: حرف خفا و آشکار ما این است که ما له یا علیه کسی نیستیم و دولت هیچ کاندید و نامزدی در انتخابات ندارد اما با تمام توان برای افزایش مشارکت مردم پای کار خواهیم بود چرا که این امر تضمین آینده جمهوری اسلامی ایران است و می‌دانیم که هر وقت  لغزشی در کشور به وجود بیاید دشمن  پا را فراتر می‌گذارد. 

وی با تاکید بر لزوم اهتمام مدیران بر جهاد تبیین و در اشاره‌ای به خیانت‌های رژیم پهلوی در حق ملت ایران، گفت: جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیاری را به ایران عزیز داشته و در همین دولت سیزدهم خدمات شایانی انجام شده است که دستان ما را برای دفاع از نظام و دولت باز می‌کند چنانچه میزان پروژه‌های تکمیل شده هرمزگان در دولت سیزدهم به ۱۲۸۰ پروژه رسیده است و در سفر رياست محترم جمهور به استان بیش از ۱۳۰ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح و ۲۷ میلیارد یورو پروژه جدید کلنگ‌زنی خواهد شد.

استاندار هرمزگان، سلامت را راهبردی مهم در انتخابات دانست و گفت: فرمانداران و بخشداران دقت نظر داشته باشند که رای مردم حق‌الناس است و باید هوشیار باشند تا دنیا و آخرتشان فدای دنیای دیگری نشود چرا که تخلف انتخاباتی در هر سطحی که باشد با آن برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه شورای نگهبان زمینه رقابت در انتخابات را فراهم کرده است، خاطرنشان‌کرد: دهه فجر، سفر رياست جمهور و انتخابات بسیار به هم نزدیک هستند و باید برای این مهم آماده شویم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا