عمومی

سرمایه‌گذاری صندوق ذخیره فرهنگیان در آستانه ثمردهی برای اعضا است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، قاسم سلمانی اظهار داشت: مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان طی دو سال گذشته با تلاش‌های انجام شده از رکود خارج شد و به وضعیت مطلوبی رسیده است.

وی افزود: سرمایه‌گذاری‌های مختلف صندوق ذخیره فرهنگیان که برخی از آن‌ها شامل صنایع بزرگ هستند در آستانه ثمردهی قرار گرفته‌اند و سوددهی چشمگیری برای اعضا خواهند داشت.

سلمانی ابراز داشت: مبالغ قابل‌توجهی برای بازنشستگان فرهنگی که عضو صندوق ذخیره فرهنگیان بوده‌اند واریز خواهد شد و به همین دلیل باید تلاش کرد درصد بالاتری از فرهنگیان به عضویت این صندوق درآیند تا بتوانند از خدمات و مزایای آن استفاده کنند.

مسئول صندوق ذخیره فرهنگیان در استان اصفهان گفت: شرکت تجهیزات مدارس ایران و شرکت صنایع آموزشی به‌عنوان دو شرکت بزرگ تولیدکننده تجهیزات آموزشی، زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان قرار گرفته‌اند؛ ازآنجاکه چرخش مالی این شرکت‌ها عمدتاً در مجموعه آموزش و پرورش اتفاق می‌افتد و سود آن نیز در نهایت به فرهنگیان می‌رسد باید استفاده از خدمات آن‌ها در اولویت مدارس قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: واریز به‌موقع و مؤثر سهم‌الشرکه بازنشستگان در آنلاین و آبان ۱۴۰۲ از سوی مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شده و در آینده نیز در دستور کار است که افزایش سطح رضایتمندی همکاران بازنشسته را به همراه خواهد داشت.

دکمه بازگشت به بالا