ورزش و نشاط

نکونام به دنبال جذب بازیکن ناراضی سپاهان

درخصوص آخرین وضعیت محمد دانشگر طی روزهای اخیر اعلام شد که بعد از شنیده شدن زمزمه‌های فسخ قرارداد این بازیکن در اصفهان به خاطر تفاوت رقم قرارداد برخی بازیکنان سپاهانی، حالا این مدافع بی‌میل نیست دوباره به استقلال بازگشته و اتفاقا در این خصوص سیگنال‌هایی را هم داده است. این در صورتی است که به تازگی نکونام در چند لیست اخیر خود نام دانشگر را به صورت مشترک گنجانده و در صدد آن است که به هر شکل ممکن این بازیکن را دوباره به استقلال بازگرداند.

نکته قابل توجه اینکه به نظر می‌رسد از آنجایی که دانشگر مورد توجه نکونام قرار گرفته به احتمال قریب به یقین جعفر سلمانی در لیست خروجی نکونام قرار دارد و در صورت تحقق این امر، سهرابیان به سمت چپ ترکیب آبی‌ها منتقل شده تا با حضور احتمالی دانشگر و حضور قطعی سیلوا، بار فنی و تکنیکی خط دفاعی استقلالی‌ها بالا رفته و بازی‌سازی در ترکیب استقلال در نیم‌فصل دوم از خط دفاعی آغاز شود

گفتنی است از روش بازی تیم‌های نکونام کاملا مشهود است او نسبت به بازی‌سازی از عقب زمین تیم‌هایش اعتقاد ویژه‌ای دارد و در این خصوص نیز از ابتدای فصل چند بار به این نکته اشاره کردیم که چشمی به همین منظور در میانه زمین استقلال قرار گرفته و از آنجایی که روزبه از توانمندی خوبی در امر بازی‌سازی برخوردار است مورد توجه سرمربی آبی‌ها قرار گرفته و مهره محبوب او به شمار می‌رود.

258 258

تیم خبری علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا