استانی

پرسپولیس دارد زمان را از دست می‌دهد

ادموند بزیک در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری مجله زنده خبری، در خصوص وضعیت لیگ امسال گفت: لیگ بخاطر اردوهای ملی و لیگ قهرمانان آسیا نامنظم بود. البته در نیم فصل اول تیم‌ها محک خوردند و در نیم فصل دوم تکلیف مشخص می‌شود. تیم‌ها خیلی نزدیک به هم هستند و حدس زدن نام قهرمان سخت است اما تیم‌های مدعی هم همان همیشگی‌ها هستند.

وی افزود: مدیران نتیجه‌گرا شده‌اند و مربیان دائما تغییر می‌کنند. البته که این مساله به عدم ثبات خودشان هم بستگی دارد چون مدیران از جایگاه‌شان مطمئن نیستند.

پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: سطح فوتبال ما پایین نیست اما ببینید دیگران چگونه خرج می‌کنند. شما هرچقدر تلاش کنید به همان اندازه مزد می‌گیرید. هنوز برای رسیدن به اوج نیاز به پیشرفت داریم چون درجا زده‌ایم. باید تیم‌ها از نظر مالی در ثبات قرار گیرند و سقف قرارداد و اینجور مسائل را فراموش کنیم.

بزیک درباره جو عجیب بوجود آمده در باشگاه پرسپولیس گفت: از گل‌محمدی تشکر می‌کنم که کارنامه درخشانی بر جای گذاشت و جام‌های زیادی گرفت. با تمام کاستی‌ها او ماند و کار کرد. اگر می‌ماند خوشحال می‌شدیم اما جدایی‌اش هم حتما با استدلال است.

وی  افزود: به نظرم اگر قرار است جانشین خارجی برای گل‌محمدی بیاورند بهترین گزینه برانکو است اما الان او هم نمیتواند به ایران بیاید و کار پیچیده شده است.

وی در پایان گفت: زمان برای پرسپولیس از دست می رود و نه می توانیم بازیکن بگیریم و نه مربی داریم. با این شرایط کار در ادامه فصل به مراتب از نیم فصل اول سخت تر خواهد شد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا