بین المللی

کاخ سفید: وزیر دفاع باید تحت مراقب‌های بیشتر قرار بگیرد

سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید گفت پزشکانِ «لوید آستین» وزیر دفاع آمریکا معتقدند که او باید بیشتر تحت نظر قرار بگیرد.

به گزارش مجله زنده خبری، «جان کربی» سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید در برنامه «فیس دِ نیشن» از تلویزیون سی‌بی‌اس عنوان کرد: ما متوجه هستیم که او می‌تواند مرخص شود اما ظاهرا پزشکان معتقدند که وزیر دفاع احتمالا باید بیشتر تحت مراقبت قرار بگیرد.

این سخنگو افزود که «ارتباط مرتب و مداومی» میان جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و لوید آستین برقرار است و وزیر دفاع از بیمارستان به طور فعالی در جریان و مشارکت مسائل قرار می‌گیرد.

پنتاگون نیز روز شنبه اعلام کرد که حال آستین در بیمارستان خوب است اما تاریخ دقیقی را جهت ترخیص او ارائه نداد.

بیمارستان «والتر رید» هفته گذشته فاش کرد «لوید آستین» به دلیل ابتلا به بیماری سرطان پروستات، در این مرکز نظامی بستری شد.

اطلاع رسانی درباره بستری شدن آستین به کاخ سفید و قانونگذاران آمریکایی چند روز به تعویق افتاد و همین امر باعث شد تا درخواست استعفای او مطرح شود. با این حال، کاخ سفید اعلام کرده بایدن به آستین اعتماد دارد و «مشتاقانه منتظر بازگشت او به پنتاگون است.»

وزیر دفاع در زنجیره فرماندهی در ارتش آمریکا، پائین‌تر از رئیس‌جمهور است و یکی از مهم‌ترین اعضای کابینه در آمریکا محسوب می‌شود.

انتهای پیام

نویسنده تحریریه بین المللی

نویسنده اخبار بین‌المللی با تمرکز بر رویدادهای سفر و گردشگری جهانی. با علاقه و دانش در زمینه مکان‌های دیدنی، فرهنگ‌های مختلف و صنعت گردشگری، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره مقصدهای توریستی، رویدادهای گردشگری و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و گردشگری، به شما دیدی جامع از تحولات صنعت سفر و گردشگری جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا