عمومی

آغاز راهپیمایی باشکوه ۲۲بهمن در ارومیه/طنین فریاد «مرگ بر آمریکا» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری آنلاین – گروه استان‌ها: آئین گرامیداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی همزمان با سراسر کشور در تمامی مناطق شهری و روستایی آذربایجان غربی از دقایقی پیش آغاز شده و در ارومیه نیز همه ادیان و اقوام، مسؤولان، اقشار مختلف مردم در یک صف با حضور پرشور شرکت دارند.

۲۲ بهمن میعادگاهی برای تجدید بیعت با آرمان‌های والای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی و مردم این دیار هر سال با حضور پرشور خود ثابت کرده اند نه تنها مرزدار غیور از کیان کشور هستند بلکه تا آخرین قطره خون در راستای دفاع از آرمان‌های انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ایستاده اند.

امروز مردم متدین و بصیر خاستگاه انقلاب، با حضور حماسی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، بار دیگر به دشمنان ثابت می‌کنند که همچنان پای نظام اسلامی و ارزشهای والای آن ایستاده اند.

از ساعت‌ها قبل از آغاز راهپیمایی معابر و خیابان‌های منتهی به مسیر راهپیمایی در ارومیه مملو از جماعتی بود که آمده‌اند تا بگویند تا آخرین قطره خون خود پای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی محکم ایستاده‌اند.

مردم ارومیه با تجمع از میدان ولایت فقیه با سر دادن شعارهای ضداستکباری مسیر خیابان امام (ره) را طی کرده و در میدان انقلاب ارومیه گردهم می آیند.

دکمه بازگشت به بالا