بین المللی

واکنش کنعانی به بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در دیرالبلح

واکنش کنعانی به بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در دیرالبلح

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در پی بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در دیرالبلح، بر ممانعت فوری از استمرار این جنایات و پیگرد حقوقی و قضایی جنایتکاران صهیونیست توسط مجامع و نهادهای بین‌المللی تأکید کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا؛ ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه امروز (یکشنبه) ۱۲ فروردین در پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی در واکنش به بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در دیرالبلح عنوان کرد: جنایات جنگی هولناک صهیونیست‌ها در نوار غزه در مقابل چشم جهانیان ادامه دارد.

کنعانی گفت: بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در محیط بیمارستان شهدای الاقصی در دیرالبلح که به شهادت و زخمی شدن جمع زیادی از فلسطینی‌ها منجر شد، جدیدترین جنایت رژیم کودک‌کُش اسرائیل است که همه قوانین و مقررات بين‌المللی را به سُخره گرفته است.

وی اضافه کرد: ممانعت فوری از استمرار این جنایات و پیگرد حقوقی و قضایی جنایتکاران صهیونیست، مسئولیت قطعی مجامع و نهادهای بین‌المللی و مطالبه افکار عمومی جهان است.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی خاطرنشان کرد: جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه، لکه ننگ ابدی و پاک نشدنی بر پیشانی حامیان ریاکار آن است.

دکمه بازگشت به بالا