استانی

«وحید شمسایی» در حال حاضر بهترین گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتسال است

به گزارش مجله زنده خبری از خراسان، حمید طیبی در گفتگویی با بیان اینکه فوتسال در قاره آسیا پیشرفت‌های بسیاری داشته، اظهارکرد: حضور و نقش‌آفرینی مربیان بنام و سرشناس فوتسال دنیا در این دستاورد و پیشرفت بسیار ملموس و مشهود است.

طیبی در ادامه فوتسال ایران را قدرتی بلامنازع در آسیا دانست و گفت: امروز، تیم‌ها با تمام توان و قوا و با انگیزه‌های چند برابری مقابل تیم ملی کشورمان قرار می‌گیرند و به دنبال عرض اندام هستند؛ طبیعتا این موضوع کار را برای بازیکنان و کادر فنی دشوار می‌کند؛ مصداق بارز این اتفاق را در دیدار اخیر تیم ملی فوتسال مقابل بحرین شاهد بودیم.

کارشناس و پیشکسوت فوتسال کشورمان با اشاره به غیبت «حسین طیبی» در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴، افزود: این غیبت قطعا در روند تیم اثرگذار است چراکه طیبی، بازیکنی بین‌المللی است.

طیبی با بیان اینکه بازیکنانی که امروز در تیم ملی مشغول فعالیت هستند، بهترین‌های فوتسال کشور هستند، تصریح کرد: در این برهه زمانی، تیم ملی نیاز به حمایت همه اهالی فوتسال دارد و آنچه مسلم بوده این است که باید به نظرات وحید شمسایی، به‌عنوان سرمربی تیم و سایر نفرات کادر فنی احترام گذاشت.

مسوول کمیته فوتسال هیات فوتبال خراسان رضوی با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتسال ایران، گفت: با توجه به اینکه «شمسایی» شناخت کامل و کافی نسبت به نفرات تیم ملی دارد، در حال حاضر بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی محسوب می‌شود.

46

دکمه بازگشت به بالا