فرهنگ و هنر

اخلاص، ویژگی مهم مدیریتی شهید آیت‌الله رئیسی بود

مجله زنده خبری/اصفهان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: کار، تلاش و فعالیت جهادی با نیت خدمت به مردم، از ویژگی‌های بارز آیت‌الله رئیسی بود و امروز خداوند رزق شهادت را نصیب ایشان کرد.

سیدمهدی سیدین‌نیا، در گفت‌وگو با مجله زنده خبری ضمن تسلیت شهادت حضرت آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان ایشان گفت: هر دولتی کارنامه و عملکرد و نقاط ضعف و قوتی دارد، اما آنچه که درباره آقای رئیسی به چشم می‌آید و همواره مورد توجه من قرار می‌گرفت، اخلاص ایشان بود.

او ادامه داد: در مواجهه‌هایی که با ایشان داشتیم این موضوع کاملاً مشهود بود و آنچه بین اطرافیان مطرح می‌شد این بود که خداوند به دلیل همین اخلاص به ایشان کمک خواهد کرد. کار، تلاش و فعالیت جهادی با نیت خدمت به مردم، از ویژگی‌های بارز آیت‌الله رئیسی بود و امروز خداوند رزق شهادت را نصیب ایشان کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تأکید کرد: باید توجه داشته باشیم که خلقت بر اساس اتفاق اداره نمی‌شود. این حادثه می‌توانست مصادف با ولادت امام رضا(ع) نباشد، اما همه چیز در خلقت از زمان تولد تا هنگام سفر به آخرت دارای دلیل و حساب است و ویژگی مهم شهادت آیت‌الله همین تلاقی با ولادت امام رضا(ع) است که باید به آن توجه و فکر کرد.

سیدین نیا گفت: من مدت هفت ماه در تبریز بودم و در این مدت توفیق معاشرت با آیت‌الله محمدعلی آل‌هاشم را داشتم که ایشان هم شخصیتی بی‌نظیر بودند. تواضع، اخلاق ادب، خوش خلقی و مردمداری ایشان فوق‌العاده بود و افراد را شیفته این مرد بزرگ می‌کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری، تأکید کرد: با توجه به اینکه کشور ما نظام یافته است، این حادثه خللی در اداره کشور وارد نخواهد کرد و کشور مسیر رو به جلو خود را با قدرت و قوت ادامه خواهد داد. در این بین همه مدیران باید تلاش و دعا کنند که در عمر مدیریتی خود که بسیار کوتاه هم هست، بتوانند با خدمت به مردم و تلاش جهادی روسفید و عاقبت بخیر شویم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا