استانی

امدادرسانی به متاثرین سیل و آبگرفتی منازل روستایی در آذربایجان‌غربی

مجله زنده خبری/آذربایجان غربی مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از امدادرسانی به متاثرین سیل و آبگرفتی منازل روستایی در سلماس و پلدشت خبرداد.

حمید محبوبی افزود: به دنبال گزارشی مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی منازل مسکونی در روستای سیوه دره ( از توابع بخش کوهسار شهرستان سلماس )، یک تیم امداد نجات سیلاب جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل متاثر از آبگرفتگی اعزام و ارزیابی تعداد ۵ منزل حادثه دیده انجام شد.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر شهرستان سلماس چادر،۲۶ اردیبهشت ماه ، پتو، موکت و اقلام زیستی و غذایی در بین ۵خانوار آسیب دیده این حادثه توزیع کرد.

محبوبی گفت: همچنین ساعت ۱۳:۴۵ سه شنبه،۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳؛ به دنبال گزارشی مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی در روستاهای بهلول آباد و قره خوجالو پلدشت ۲ تیم امداد نجات سیلاب  هلال احمر این شهرستان به محل های متاثر از آبگرفتگی اعزام شدند.

به گزارش مجله زنده خبری به نقل از روابط عمومی هلال احمر آذربایجان غربی، وی افزود: در این حادثه که تا ۳ بامداد چهارشنبه۲۶ اردیبهشت ادامه داشت، ارزیابی منازل آبگرفته انجام شد و امدادگران توانستند با تخلیه آبگرفتگی منازل مسکونی به‌ ۹ خانوار آسیب دیده به استعداد ۲۷ نفر،در این حادثه امدادرسانی کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا