استانی

صدور مجوز برای ۸ هزار واحد صنفی غیرمجاز کرج

مجله زنده خبری/البرز رئیس بازرسی و اتاق اصناف مرکز البرز اعلام کرد: در اجرای طرح شناسایی و ساماندهی واحدهای صنفی، بیش از هشت هزار مجوز جدید برای واحدهای صنفی این استان صادر شد.

به گزارش مجله زنده خبری، مهدی سیاهوشی روز شنبه پنجم خرداد اظهار کرد: طرح ساماندهی اصناف که از زمستان سال گذشته در استان البرز آغاز شده، همچنان ادامه دارد و در این مدت از حدود ۶۰ هزار واحد صنفی بازدید شده است.

وی گفت: در این مدت ۱۷ هزار واحد صنفی فاقد مجوز قانونی شناسایی شدند که تاکنون برای بیش از هشت هزار واحد مجوز صادر شده و بقیه نیز در مرحله صدور است.

سیاهوشی بیان کرد: طرح ساماندهی و شناسایی واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب به دستور دادستان کرج و با همکاری بازرسان و کارشناسان اتحادیه‌های صنفی و واحد بازرسی و نظارت اصناف به اجرا درآمده است.

رئیس بازرسی و اتاق اصناف مرکز البرز افزود: همزمان با این طرح، واحدهای صنفی متخلف که از درج قیمت و صدور برگه فروش خودداری می‌کنند، اعمال قانون خواهند شد.

وی تاکید کرد: پیروی و احترام به قانون برای تمام فعالان صنفی امری ضروری است، بنابراین فعالیت صنفی خارج از قوانین به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست و وجهه قانونی ندارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا