ورزش و نشاط

دیدگاه والیبالیست‌ها درباره بازی با ژاپن

ملی پوشان والیبال در مورد دیدار با ژاپن در هفته دوم لیگ ملت‌ها چه گفتند؟

به گزارش مجله زنده خبری، هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از سه‌شنبه، ۱۵ خرداد آغاز می‌شود و تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود از ساعت ۱۳:۵۰ به مصاف ژاپن می‌رود.

صحبت‌های حسین خانزاده دریافت کننده قدرتی و محمد ولی‌زاده مدافع میانی را پیش از دیدار مقابل ژاپن در ادامه بخوانید.

خانزاده: امیداواریم بهترین نتیجه را بگیریم

حسین خانزاده دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال قبل از این دیدار گفت:‌ خداراشکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. پرواز سختی تا ژاپن داشتیم اما توانستیم ریکاوری کنیم و به زمان ایده‌آل خود برگردیم. اکنون هم با تمریناتی که پشت سر می‌گذاریم امیداوارم بازی خوبی با ژاپن داشته باشیم.

وی در خصوص شناخت از تیم ژاپن افزود: از پارسال با آنها بازی کرده‌ایم و نسبت به تیم شناخت داریم. هر چند که مقابل آنها باختیم اما بازی خوبی با آنها داشتیم. از آنالیز بازی استفاده می‌کنیم تا بازی را به نحو احسن به پایان برسانیم و امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

ولیزاده: بازی برابر ژاپن سخت است

محمد ولیزاده مدافع میانی تیم ملی والیبال نیز قبل از دیدار با ژاپن گفت: روند تیم با تمریناتی که داشتیم رو به رشد است و امیدواریم که همین شرایط را ادامه دهیم و برای بازی با ژاپن آماده شویم. با شرایطی و تمریناتی که داریم امیدوارم که در هفته دوم خود را نشان دهیم و با کسب نتایج خوبی همراه باشد.

وی در ادامه گفت: بازی با ژاپن سخت است چون آنها به تیم‌های تراز اول رسیده‌اند. بازی مقابل این تیم همیشه سخت است اما امیدواریم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

محمد بربست: خوشحالی‌ام را با پائز تقسیم کردم

محمد بربست قطر پاسور تیم ملی هم در مورد شرایط تیم ملی گفت: تمرینات را به طور مداوم پیگیری می‌کنیم و امیدوارم در چهار مسابقه پیش رو پیروز شویم.

او در مورد کسب امتیاز مقابل کوبا و بغل گرفتن پائز گرفت: پوئن خیلی مهمی بود و آقای پائز هم با من خوشحالی کرد و با هم خوشحالی را تقسیم کردیم.

او در مورد اولین حضورش در تیم ملی والیبال بیان کرد: برای اولین سال است که در اردوی بزرگسالان هستم و تجربه خوبی مخصوصا از بزرگترهای تیم مخصوصا آقای عبادی‌پور و وادی به دست آورده‌ام.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا