عمومی

زیرساخت‌های محلات کم برخوردار بوشهر تقویت می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، وحید نیک روش صبح شنبه در جمع اهالی کوی ری‌شهر بوشهر اظهار کرد: مساجد از محوری‌ترین طرح مطالبات مردمی و پاسخگویی مسئولین هستند و شورای ششم تا کنون در ۲۰ مسجد شهر بوشهر پاسخگوی شهروندان بوشهری به صورت مستقیم بوده ایم.

وی با اشاره به عقب ماندگی‌های شهر بیان کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام از اولویت‌های اصلی شورای ششم بود که خوشبختانه شاهد اتمام و بهره برداری تمام این پروژه‌ها هستیم و در مورد پروژه فانوس دریایی نیز سرمایه گذار آن در حال اجرای پروژه است و تلاش ما اجرای پروژه‌های مختلف به صورت متوازن در همه نقاط شهر با اولویت مناطق کم برخوردار است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر آسفالت کوچه و معابر شهر بوشهر را از دیگر مطالبات جدی شورا و مردم دانست و افزود: با اقداماتی صورت گرفت از حدود ۳۰۰ کوچه خاکی در سطح مناطق یک و دو، در منطقه یک، همه کوچه‌ها آسفالت شده و در منطقه دو از ۲۲۰ کوچه حدود ۲۰۰ کوچه آسفالت شده است و تا پایان تابستان پرونده کوچه خاکی در شهر بوشهر بسته می‌شود.

نیک روش از کاهش ۳۵۰ میلیارد تومانی بودجه شهرداری از محل ارزش افزوده در سال گذشته خبر داد و گفت: انتظار داریم دولت اعتبارات شهرداری‌ها از این محل را کامل پرداخت کند زیرا این اعتبارات همین عوارضی است که مردم برای توسعه و عمران شهر می‌دهند.

وی نبود طرح تفصیلی تا سال ۹۷ و ساخت و سازهای غیر مجاز را از مهمترین مسائل و مشکلات منطقه ۲ برشمرد و بیان کرد: به همین دلیل با کمبود سرانه فضاهای خدماتی، فرهنگی، درمانی و ورزشی در این محلات مواجه هستیم که تلاش ما با همکاری بقیه دستگاه‌های متولی رفع این کمبودها است.

دکمه بازگشت به بالا